Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem rãgja meg a kutyusom...

Nem rãgja meg a kutyusom rebdesen a tapot. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy masfel eves francia bulldogom. Az a problemam hogy n ragja meg a tapot rendesen. Hiaba veszunk neki kis szemut azt se ragja meg. Mit csinaljak mert mindig kihanyja igy az eledelet?

2012. jún. 24. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki nagyobb szeműt és a táljába tegyél középre valami nehezet, ami miatt szépen , lassan kell neki kiszednie körbe a kaját.
2012. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyszemű kéne neki
2012. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most nagyszeműt vettünk neki és azt se rágta meg :(
2012. jún. 24. 17:57
 4/10 A kérdező kommentje:
ha kézből etetem egyesével akkor sem rágja meg. konzervet nem adhatok neki mindig
2012. jún. 24. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a problémám a kutyusommal. 1 hét alatt megoldottuk (előtte áztatva kapta, mert csak nyelte).

Mi úgy csináltuk, hogy eleve csak parancsra ehet (Tied), bevett egy csomó tápot a szájába és csak nyelte, de alig ment le, aztán néha rágott rajta egyet-egyet, ilyenkor borzasztóan megdicsértem. Ha nagyon habzsolt, újra elhívtam a táljától, majd visszaengedtem, ha rágott rajta, megint hatalmas dicséret.

1 hét alatt eljutottunk odáig, minden egyes falatot megrág :)

És tényleg fontos a nagyszemű táp!

2012. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a nagyszemű legyen akkora amit nem tud egyben lenyelni

(van 6-8 centis)

2012. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vizezve adod a tápot?
2012. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 shoona:D ***** válasza:
ha a kutyák habzsolnak az álltalában azért van mert már non éhesek,szóval adj neki többször keveset egy nap szerintem :D
2012. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 21:59

Nem biztos, hogy az éhség miatt habzsolnak. A jól etetett kutya a következő étkezés idejére éhes.A habzsolás viszont egyedi sajátosság.

2012. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem éheztetem a kutyusom. Reggel kap bőségesen enni, de napközben is 1-1 kis nasi kecsusszan a kis torkán.


Megpróbálom ezt a táljától elhívásos dolgot. Remélem sikerül. Köszönöm az ötleteket :)


(egyébként próbáltuk vizezve adni neki de akkor is habzsolt)

2012. jún. 26. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!