Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiköltözöm Olaszországba...

Kiköltözöm Olaszországba egyedül, ott vagy itt vegyek magamnak kutyát, aki velem élne kinn?

Figyelt kérdés
18 évesen, az egyetem idejére kiköltözöm, és mivel félek egyedül lenni, szeretnék egy kutyust magam mellé. Itt vegyek, és vigyem ki, vagy ott vegyek? :)

2012. jún. 25. 10:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
10%
Inkább kint, mert itthon sok papír kell hozzá, hogy kivihesd.
2012. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Odakint is van papírmunka? Mármint bejegyzés, stb.? Nem tudom, hogy megy ez, mert csak macskám van! :D
2012. jún. 25. 10:13
 3/26 anonim ***** válasza:

Útlevél, chip, veszettség elleni oltás kell ha kiviszed

ha jól tudom 15 hetes kortól lehet csak olaszba vinni kutyát!

2012. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
amúgy se valószínű, hogy kölyköt vennék, nem tudom még. :) itthon milyen papírokat kell beszereznem, ha kutyát szeretnék (itthonra)? Köszi az eddigi válaszokat.
2012. jún. 25. 10:25
 5/26 anonim ***** válasza:
Viszont gondolom egyszer haza is fogod hozni azt a kutyát. Tehát ugyanúgy papírok fognak kelleni.
2012. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
csak ezek a papírok kellenek amiket leírtam. Annyi még, hogy az útlevél hátoldalán pecsételtesd le a dokival, hogy az állat egészséges útjára szállítható. Ha kint veszel kutyát mivel eu-ban vagyunk ugyan ezek a papírok kellenek annyival esetleg macerásabb, hogy ha kint veszel akkor a törzskönyvet itthon honosítani kell...
2012. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%
Ne vegyél, fogadj örökbe!
2012. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

gondolom fajtatiszta kutyát szeretne!

Miért kell ráerőltetni mindenkire az örökbefogadást?


Lehet lepontozni!

2012. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
Vannak fajtamentők is, ha annyira fajtatisztát akar!
2012. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy örökbefogadok, nem kell összekapni ezen, még nem tudom. :) Nem hiszem, hogy lenne pénzem fajtiszta kutyára. :D
2012. jún. 25. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!