Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyus valo 2 szobas...

Milyen kutyus valo 2 szobas kis lakasba?

Figyelt kérdés
Kutyat szeretnek.a setalratas nem gond,napi 5x levinnem.csak en reggel 7:30 tol delutan fel kettoig suliba vagyok.levinnem reggel suli elott 1 orara,delutan mikor hazaerek akkor 1-2 orara jatszani,tanulas utan 1 orara,estere fel orara,este furdes elott 10-20 percre.ha meg kissebb napi3x 4x kapna kajat,mikor mar nagyobb napi 2x.olyat akarunk,ami nem eleven annyira,kicsi estleg kozepes termetu,nem hullatja a szoret,nem kerul sokba a nyiratasa.legysui tudtok mondani ilyen fajtakat??meg tanacsokat szeretnek a tartasuktol,apolas,mit vegyunk,milyen oltas,stb,stb...es kutya neveket is mondjatok legyszi!!es milyen nemu kutyust erdemes venni?kan elonyei,hazranyai,szuka elonyei es hatranyai??kosz elore is!!!
2012. jún. 25. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kicsi,

pl.:

yorki

tacskó

bichonok

stb.

esetleg egy kistestű menhelyi keverék:)

2012. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Charles spániel nagyon tetszik.arrol mi a velemenyetek??
2012. jún. 25. 23:08
 3/12 anonim ***** válasza:

hát inkább tartanék egy bernipásztort panelba mint egy tacskót:D a falat kikaparná! :D amúgy lényegtelen, hogy mekkora a lakás mert úgysem a házba mozogja le magát hanem az udvaron! szóval teljesen mind1 h milyen kutyát tartasz ha rendesen mozgatod! Én pl. egy labradort tartok panelba! eleget van mozgatva ahoz h itthon csak heverésszen:D

Szukát azért nem ajánlanám panelba mert összevérez mindent ha tüzel. :D

2012. jún. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Maxitabi ***** válasza:

Teljesen mindegy, szuka v kan. Szuka kezesebb LEHET-nem mindig, de tüzel..,kan lehet agresszív, kóborlós,"csajozós" (nem feltétlen semmi), de így is úgy is ivartalanítani kell kb fél évesen, akkor nincs később gond!!

Viszont vannak erőteljes anyagi vonzatai a dolognak, főként az elején, amíg a legfontosabb dolgokat beszerzitek, orvosi sürgősségre is kell félretenni-mindig történik valami..

Ajánlom a menhelyi kutyusokat, nagyon hálásak tudnak lenni és megmentesz egy életet.Azok oltva, chipelve, féregtelenítve vannak már általában, az oltások költségeit kell megfizetni. Sokszor vannak fajtatiszta kutyik is.

Kell etetőtál, itatótál,kefe-fésű, játék/ok/,nyakörv, póráz. A rendszeres állatorvosi vizsgálatok, ha kölyök, pár hétig az oltássorozat ( [link]

Érdemes nem szupermarketes, hanem jobb táppal etetni őket.

Nagyon fontos a kutyasuli-főként a gazdinak, de természetesen a kutyának is!

A rövid szőrűek kevesebbet hullatnak a lakásban szőrt, egyszerűbb a "karbantartásuk".Nézd meg a kutyafajtákat a neten!A kistestűeket néha keményebben kell fogni, sztem közepeset is tarthatsz.

2012. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mind1 hogy milyen kutya csak az a lényeg hogy ha nagy akkor napi 1-2órát sétálj vele.Nekem is van egy kis törpe spicc keverékem és most lesz ezen a hét 1golden retrieverem és körülnéztem és az nem akadály hogy lakásba tartod.:)
2012. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a spani jó választás :)

De még az uszkárt is ajánlom :)

2012. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én a Westie kiskutyust ajánlom még.
2012. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tacsit nem igazán ajánlom, mert nagy mozgásigényű, legalábbis akit mi ismerünk. Barátnőmnek westie-je van, nagyon pici a mozgásigénye. Sétálásnál is nagyon lassú, döcögős. Persze fajtán belül is vannak mozgósabbak. Menhelyet én is ajánlom. Ott kérd ki a menhelyesek tanácsát, biztos találsz jó kutyust. Ha tényleg így fogod sétáltatni, nagyon jó gadi leszel!
2012. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nekem kis tacskóm van de a legjobb akkor is a máltai selyemkutya :)
2012. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A cavalier king charles spániel tökéletes!!!
2012. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!