Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám furcsa tünteket...

A kutyám furcsa tünteket produkál és az állat orvos se tudja mi a baja. Nem láttátok esetleg hasonlót? (Részletek lejebb)

Figyelt kérdés
A 3 éves foxim most már második napja elég furán viselkedik, nagyon inaktív, egész nap cska fekszik, de eszik-iszik rendesen, nincs láza, orra nedvesviszont ha az oldalát kicsit megpaskolgatják akkor nyüszít mint mikor a lábára lépünk. Voltunk állat orvosnál, ő se tudja mi lehet, mondta várjunk egy napot. Nem láttatok esetleg hasonló tüntet, nem hallottatok ilyesmiről?
2012. jún. 26. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném egy másik állatorvoshoz a helyedben. A tünetek alapján bármi lehet...egy laborvizsgálat, vagy ultrahang segítségével többet tudnátok.
2012. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, de még annyit Ti is megtethettek, hogy alaposan átvizsgáljátok azt az oldalát, ahol fájlalja, mert lehet az egy befúródott tüske, netán toklász is ami már rendesen belefúródott a kutyába.


Írd meg, hogy mi történt!

2012. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Átvizsgáltuk, toklász, kullancs nincs benne. nNgyon rendes meg jó az állat orvosunk, azt mondta várjunk egy napot, figyeljük a kutyát, mert nem érdemes elkezdeni random gyógyszerezni, az csak elfedi a tüneteket és nem lehet diagnosztizálnia problémát. Csak gondoltam körbe krédezek nem látott-e valaki hasonló tüneteket már korábban.
2012. jún. 26. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy érte valami sérülés, leesett valahonnan, vagy becsapódott játék közben valahova, és azért fájlalja az oldalát? Ettől lehet inaktív is, ha fáj neki a mozgás.

Az orra nedvessége pedig nem lényeges, azt hiába nézegeted, max. akkor van jelentősége, ha taknyos a kutya ;)

2012. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talána sérülés a legvalószínűbb, bár eléggé strapa bíró eb:D
2012. jún. 26. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 08:15

Abban igaza van a dokinak, feleslegesen ne gyógyszerezze. De talán ki kellene derítenie, mit is akar gyógyszerezni? Az egy nap okés. De utána mire fog gyógyszert adni? Ha nem pontosan lehet tudni az okot, akkor az orvosok többsége elkezdi a keresést labor, UH, stb.

2012. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem hagytam volna annyiban.Lehet egy röntgen (ami fájdalommentes a kutyusnak )simán kimutatta volna ha valami nagyobb baja van!Az ultrahangot nem ajánlanám ha ennyire fájlalja az oldalát szegénykém.Remélem semmi nagy baj nincs. Jobbulást neki :)
2012. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!