Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A westie-m folyton rágja a...

A westie-m folyton rágja a fenekénél, a hátsó lábainál a bőrt, meg a szőrt, már a fehér helyett rózsaszín. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem bolhás.

2012. jún. 26. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Állatorvos!

A westiek elég macerásak "bőrügyileg". Az is lehet, hogy bűzmirigy problémája van, DE minden más "okos" hozzászólás csak találgatás!

A kutya vakarózik tovább te meg ülhetsz és olvasgathatsz....

2012. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vdd el orvoshoz sok minden lehet pl: allergia, bűzmirigy, gyulladás de tényleg felesleges itt nem fog meggyógyulni. Irány az orvos!
2012. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én westiem is ezt csinálta, elvittük dokihoz, kivizsgálták, kiderült, hogy allergiás. Kizártunk egy csomó dolgot, maradt a tápallergia. Addig csirkés tápot kapott, elkezdett csak hipoallergén csirkementes tápot kapni, 1-2 hónap alatt rendbejött, minden tünete elmúlt. Valószínű, hogy a csirke volt a gond. Westieknél nagyon gyakori. De lehet még pollenallergia (ha csak nyáron csinálja). Műanyag etetőtál is lehet az oka (a dokink erre is rákérdezett, de a miénknek fém tálja van). Vidd el állatorvoshoz mindenképp!
2012. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ki kell nyomni a hugyhólyagját! De ezt nem szó szerint értem... az állatorvos elintézi...
2012. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, azt nem tudjátok hogy egy ilyen "kivizsgálás" mennyibe kerül? Nem tudom, hogy csinálta e télen, mert nem rég vettem.
2012. jún. 26. 13:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Na utánaérdeklődtem emailba, a doki azt mondta sok minden lehet, és 3000ft+ az esetleges gyógyszerek. Hó elején el is viszem.
2012. jún. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!