Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha Orijen táppal etetek,...

Ha Orijen táppal etetek, akkor vélhetőleg nincs más táplálékra szüksége?

Figyelt kérdés
Persze,azért néha befigyelne egy kis zúza,vagy farhát. Bichon havanese.
2012. jún. 26. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan :) Az Orijen elég jó táp, az ilyenek mellé nem is szabad túl sok kiegészítőt adni, hacsak nincs valami különleges oka (betegség, extrém nagy termet, stb.), mert felborítja az egyensúlyt.
2012. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcs, zöldség még így is korlátlan mennyiségben mehet.
2012. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Maxitabi ***** válasza:
Orijen mellé csak a házi kiegészítés kell (lásd előttem szólók): gyümi, zöldség-amit megeszik,esetleg túró, egy-egy tojás, kefír, vagy ahogy említetted:nyers hús-csont. Persze akkor az adagot csökkentve-tehát rosszul írtam:helyette.Nálunk is van még néha egy-egy jó minőségű konzerv is,ill kókuszreszelék rá minden nap-most kísérletezünk,mert állítólag a kullancs ellen jó (azóta nem találtunk benne, de persze scalibor is van)
2012. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megfogadom.
2012. jún. 27. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a kókuszreszelék komoly?:D

Nem is hallottam még ilyenről:O

2012. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Maxitabi ***** válasza:

Igen, kvittagirl, német fórumokon találtam, mert sok kullancs környékezte meg a kutyát, hiába van scaliborja, bele is mentek. És fontos volt, hogy természetes legyen!!Valami olyan illóolaj van benne - ne kérdezd mi-amit a kullancsok állítólag nem bírnak.

Amúgy egy kanál a száraztápra (simán megeszi)naponta, és be kellene dörzsölni kókuszolajjal a kirándulások előtt... hm.. hosszú szőrű kutyánál izgalmas lenne. Így marad a reszelék. Azóta (2 hónap) egy volt benne összesen. A másik pedig a fokhagymapor - de az szagosabb és elvileg nagy mennyiségben mérgező a kutyára.

2012. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kutyámba 2 év alatt egyszer sem volt kullancs mondjuk,pedig félhosszú szőrű,de ezt le is kopogom,de ezt megjegyeztem ezt a kókuszreszelékes praktikát azért:)
2012. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!