Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő ha toklász megy a...

Mi a teendő ha toklász megy a kutya szájába?

Figyelt kérdés
Sokat tüsszögött. A toklász természetesen nem jött ki, hisz' az csak befele megy. Későn vettem csak észre, már nem volt a szájában. Gondolom beljebb jutott már. Evett-ivott utána, meg aludt, de még mindig tüsszög. Úgy tudom, ha a gyomrába jut a toklász, nincs semmi gond, de ha a tüdejébe, belehalhat. Ha a tüdejébe jutott volna, már súlyosodott volna, nem? (A "toklászevés" után még 2-3 órát vele voltam.)

2012. jún. 26. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig tüsszög, akkor nem lehet, hogy valahova felfelé is ment neki? Holnap meg kéne nézetni állatorvossal.
2012. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak állatorvossal lehet kiszedetni. De ha tüsszög akkor valószínű hogy felment az orrába.Minél előbb vidd el állatorvoshoz!
2012. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a kutyussal?
2012. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!