Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a jutalomf...

Mit gondoltok erről a jutalomfalatról, jó tenne a kutyámnak, egészséges?

Figyelt kérdés
www.tapfutar.hu/termek/kutya/819/eukanuba_healthy_extras-adult_all_breeds_700g_taplalekkiegeszito_keksz_felnott_kutyaknak. Html
2012. jún. 27. 00:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, rosszul írtam le a linket, így a jó:

[link]

2012. jún. 27. 00:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyártó: Eukanuba (50 éve múlttal, nagy hírnévvel, több milliárdos forgalommal.)

Akkor milyen válaszra vársz? Nem, nem egészséges, hullanak tőle a kutyák. Ugyan már!

2012. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen egészséged.Minden megvan benne ami kell, nyugodtan adj a kutyusodnak ilyet.
2012. jún. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tanításhoz kell a jutalomfalat, akkor a kekszeket felejtsd el, ha csak úgy akkor jó.
2012. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó. Ha a tescos szeméttől is élnek a kutyák, ettől miért ne élnének
2012. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha akkor szeretnéd használni ezt a jutalomfalatot, amikor tanitod a kutyát, akkor nem jó. Sem a keksz, sem a táp. Olyan kell amit egyből le tud nyelni, nem kell rágcsálnia, nem száraz, nem akadhat meg a torkán. (pl. virsli, sajtkocka)

Amugy viszont szeretik a kutyók, tehát ha csak ugy adsz neki egyet-egyet nasinak, akkor tökéletes:)

2012. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat nem tanitashoz, de jutalmazashoz hasznalnam, peldaul seta kozben?

Egyebkent azert is tettem fel a kerdest,mert meg nem etettem eukanuba-val es nem ismerem a tapot.


Koszi az eddigi valaszokert!

2012. jún. 27. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!