Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a PURINA DOG...

Mit gondoltok a PURINA DOG CHOW Puppy/Junior kutyatápról?

Figyelt kérdés
Most lesz egy Golden retriever kiskutyám és neki szeretnék nézni viszonylag jó áron kapható tápot.Szerintetek jó ez a kutyatáp?!

2012. jún. 27. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Kevés benne a hús és az ár/érték arány nem a legjobb.

Ennyi pénzért kapsz jobbat is!

Vegyél neki Brit Premium vagy Josera (ezek prémium minőség) vagy ha belefér Brit Care tápot (ez pedig már szuperprémium).

2012. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is DOg Chowal etetek nekem be vált! De egy linket tudnál adni azokról amiket mondasz? Még az acana-ról tudnál mondani valamit?
2012. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt találod a Brit Premium tápokat:

[link]


Itt a Joserat:

[link]


És amivel én etetek (bárányos-rizses, gabonamentes):

[link]


Mindig alul nézd az összetevőket, mert felül van egy általános rész a tápról, nem minden esetben egyezik meg, az alsó összetevők legyen a mérvadó!

2012. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és az Acanát én nagyon jónak tartom, de a gabonamentes változatát. Kukoricára, ilyesmikre semmi szüksége a kutyának, akármennyire is jó minőségű az alapanyag, én is ezért etetek Brit Care-rel, mert abban nincs. Nagyon bevált a kutyusomnak, kevés a kakija, szép a szőre, szépen fejlődik (1 éves lesz vasárnap) és ráadásul kevesebb is elég neki, mint amennyi az etetési útmutatón van.

Ár/érték arányban szerintem nagyon jó.

Ja és még valami.. Sokszor ledöbbenek a fehérjetartalmon, Acanát is néztem korábban, de nekünk nem lett volna jó, mivel még növésben van a kutyusom, vissza kell fogni nála a fehérje bevitelt és az Acanában több van, mint kéne neki. De ettől függetlenül sokaknak bevált, de nagytestű fejlődésben levő kölyök kutyának nem adnék ilyen magas fehérjetartalmú tápot.

2012. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezt eszik a kutyusaink. Egyik 10 hónapos pincsi-tacsi keverék, másik is valami pincsiféle 2 éves. Mert rá van írva hogy kölyöknek és kistermetű felnőtt kutyának is adható. Annyira nem értek hozzá, nagyon gagyi kaját nem akartunk, Freshnapfban ez volt elfogadható áron ami apró szemű.

Tudtok olyat ami ár-értékben jó és apró szemű? Mert 5-6 kg-os kutyus nem eszi meg a "normál" nagyságú szemeket.

2012. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg te is, amiket linkeltem :)
2012. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!