Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy labradornak elég egy 2,5...

Egy labradornak elég egy 2,5 méter szer 3méter-es kennel?

Figyelt kérdés

A kutyust reggel délben este vinném sétálni....


Este lenne bezárva és reggel 6-7:30 ig lenne reggel kiengedve aztán 7:30 tól 14:00 lenne bezárva...... majd este 14:00 tól 19:00 ig lenne kiengedve.....


Az úgy jó?


2012. jún. 27. 08:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az egész kert lehetne a kennel.

Mi a gond? Virágokat féltitek a kutyától, vagy miért szeretnétek, hogy kennelbe legyen?

2012. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon mély és veszélyesen nagy sziklákkal a szélén....És attól féltjük... A kinti pincelejárónál le lehet esni de nem lehet elkeríteni...
2012. jún. 27. 09:30
 13/20 anonim ***** válasza:

A kennel jó dolog is lehet. Van, amikor jobb, ha a kutya valamiért el van zárva. Pl kölyöknek is jobb, amikor nincs felügyelet alatt az udvaron.



Végül is ez a méret a folyamatos kenneltartás előírása. Ha normálisan van a kutya tartva, senki nem fog szerintem az udvarotokba bemenni méricskélni.

2012. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem elég neki az a kennel,a lényeg,hogy minél többet sétáltasd és foglalkozz vele. A legtöbb kutya az udvarban is csak döglik,amig a gazdi haza nem ér ha egyébként eleget foglalkozol vele:D

Meg ha nincs szemelőtt pl arra is kevesebb az esély,hogy ellopják,benyulkáljanak hozzá,megmérgezzék stb.

2012. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha rendesen le van fárasztva és foglalkoztok vele, akkor szerintem teljesen megfelel, hisz ott csak a pihenő idejét tölti, nem ott kell lemozognia. Az a méret bőven elég, hogy kinyújtózza magát.
2012. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Egy labit kennelbe?? A legnagyobb állatkínzás! Inkább olyan körülményeket kell teremteni az udvaron és a kertben, hogy ne legyen veszélyes számára!
2012. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne állatkínzás,utolsó? Azt hiszed,ha akertben van,akkor rohangálni fog össze vissza egész nap,mint a mérgezett egér?:D A kutyának a kert is egy nagy kennel.Unalmas,ingerszegény. A legtöbb lefekszik a teraszra,vagy egy olyan helyre ahonnan rálát a kapura aztán sziesztázik amig nem jön haza valaki.
2012. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Szerintem kutyát nem kennelben kell tartani, se nem láncon!!!!!!Ha valaki kutyát szeretne akkor meg kell nevelni,és nem lesz vele semmi gond!!

Te mit szólnál hozzá ha egy kis lyukba lennél zárva annyi ideig mint amennyire te szeretnéd bezárni a kutyát?????

Szerintem nagyon nem esne jól!!!!

2012. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Te olvasod,és érted is amit írok,vagy csak mondod a magadét?
2012. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
nem elég 5 x 17 métereshidd el kell neki
2012. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!