Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég hoztunk egy kiscicát,...

Nemrég hoztunk egy kiscicát, de a kutyánknak ez nem nagyon tetszik. Én úgy gondolom, hogy féltékeny! Mit tegyek, hogy ne legyen az?

Figyelt kérdés
Pedig próbáljuk egymáshoz szokatni!
2007. aug. 17. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nagyon piszkálja már régóta,akkor lehet hogy nem is fognak összeszokni!De egyébként ez mindig így van!Én is egy kölyök kutyát hoztam az én felnőtt ebem mellé,és napokig piszkálta,bökdöste az orrával meg nagyon féltékenykedett!De szerencsére nem bántotta!Így aztán az idő múlásával összeszoktak.Most pedig már elválaszthatatlanok!

MInden esetre nagyon figyelj rájuk,nehogy baja legyen a pici cicának.Minden csoda 3napig tart!:))

2007. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerinte vagy elkel adni valamejiket, vagy megpróbálod össze szoktatni őket mer szerintem csak ez a két lehetőség van úgyhog mé egyszer bróbáldmeg összeszoktatni őket.
2008. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!