Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet samponnal fürdetni egy...

Lehet samponnal fürdetni egy szobakutyát?

Figyelt kérdés
Egyszeri alkalomról lenne csak szó mert épp az imént fogyott el a kutya sampon és nem szeretnék most külön csak azért elmenni! Az lenne a kérdés, hogy lehet-e egy yorkit baba samponnal fürdetni??? Előre is köszi!

2012. jún. 28. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam h babasamponnal ,lehet e,de azt tudom h a wu2-től nem elsz semmi baja,akkor szerintem a babasampontól sem.
2012. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legjobb neki, de egy alkalomtól nem lesz semmi baja.

Ha épp az imént fogyott el, ráérsz 2-3 hét múlva is elmenni sampont venni :D Nem kell sűrűn fürdetni a kutyákat...

2012. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!:DD
2012. jún. 28. 13:21
 4/19 anonim ***** válasza:
nem lesz tőle baja a wu2 is jó lenne csak nagyon szárítja a bőrt szóval inkább babasampon ha nincs más....
2012. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
A babát nagyon gyorsan felejtsd el (olyan anyagok vannak benne, melyek egy babának is veszélyesek, én még felnőtteknek se ajánlanám)! wu2 tökéletes, de csak a NARANCSSÁRGA feliratos (nsárgával van ráírva h Miraculum). A zöld és a kék marhára szárít, csak a narancs a jó.
2012. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Felejtsd el, amit mondtam, Little Red kutyakozmetikus, jobban tudja :)
2012. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Van egy vendég, aki állandóan a FL kézmosójával fürdeti és nekünk is azt hozza, h azzal fürdessük a kutyát. Nos, a kezem fürdetés végre tök száraz, a kutyának meg évről évre fogy a szőre, pedig máltai selyem. Szóval a FL termékeit se ajánlanám.
2012. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem jó a wu2 yorkira!

Sem a miraculum sem a többi!

Gratulálok Little Red, hogy megint sikerült magad lejáratni, mint Kutyakozmetikus ( aki nemrég végezett ) csak nem ezt használod, hogy ennyire tudod?

Hát inkább a babát használja 1x-2x mint a wu2-őt!

Majd ha 20 év tapasztalat lesz mögötted .....

2012. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
A tanárom 7 éve ezt használja, minden kutyára. A gazdik fél lityis flakonnal viszik el tőle (hetente 5 liter elmegy a gazdiknak), h milyen jó illata van, mennyire puha, stb...
2012. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

Azt meg végképp nem értem, h mit pattogsz a 20 éveddel. Te sosem voltál kezdő, mi? Te így születtél. Én megosztom a tapasztalataimat. Ha eddig több, mint 100 kutyánál tökéletesen bevált, akkor miért mondjam,h rossz?


Ellenben itt az egyik doki a babát ajánlja minden kutyára. Aztán nálunk meg panaszkodnak, h vakarózik a kutya (múlt héten is volt egy hölgy egy yorkie-val, a kutya folyamatosan valarózott, miután megfürdette vele). Akkor marha jó lehet, ha minden kutya vakarózik tőle...


A wu2-n meg alapból van miraculum felirat, csak nem mindegy, h az milyen színnel van írva. De nekem aztán mindegy mivel fürdeti, segíteni akartam, de látom főnökaszzonymegakozmetikus mellett ilyet nem lehet.

2012. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!