Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őz fejű csivava tenyészet...

Őz fejű csivava tenyészet kéne nekem, de nem találok csak olyat ahol csúnyák a kutyák, komolyan azok tetszenek nekik?

Figyelt kérdés
Mindjárt linkelek képeket hogy milyenre gondoltam..hosszú szőrűt akarok egyébként, de ha rövid és szép az is jó lenne.

2012. jún. 28. 13:08
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
EZ TETSZIK [link]
2012. jún. 28. 13:11
 2/36 A kérdező kommentje:
Ohh ez is gyönyörű [link]
2012. jún. 28. 13:13
 3/36 A kérdező kommentje:
EZ NEM TETSZIK : [link]
2012. jún. 28. 13:13
 4/36 A kérdező kommentje:

És ilyesmit keresek:

[link]


[link]


[link]


[link]

2012. jún. 28. 13:17
 5/36 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy az őz fejű, nagy fülű elragadó szerintem..míg az almafejű kis fülű nagyon nem. Egy fajta, mégis teljesen más. :S


Hosszú szőrűben meg csak ilyen csúnyákat találok sajnos.


:


[link]


:S

2012. jún. 28. 13:20
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

standard részlet!!!


A koponyája almaformájú kell legyen (fajtájának egyéni jellemzõje), a stop nagyon kifejezett, mély és széles, mivel már a fang kezdete fölött ívelt kutaccsal, vagy anélkül. Ö az egyetlen fajta, aki egész életét nyitott kutaccsal élheti le, ez genetikai szemszögbõl végül is egy fejlõdési rendellenesség.


Szemek: nagyok és kerek formájúak, de nem kidülledõ, sötéten színezettek. A világos szem engedélyezett, de nem kívánatos.

Fülek: nagyok, felfelé állók a kezdetnél feltûnõen szélesek, az enyhén kerek vége felé fokozatosan elvékonyodik.

2012. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
40%
Magyarul a kölyök tetszik, de a felnőtt már nem...
2012. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

az almafej az kicsi korban is almafej

neki a csivava jellegű kutyák tetszenek!

2012. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Jajj, azok a golyófejűek nekem is utálatosak. Egyszer én is szeretnék egy csivit, de nekem is az jön be, mint a kérdezőnek.
2012. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Nézz körül a szaporítóknál, ha van pénzed orvosi kezelésre, mert a csiivnek -ahogy írták- alma formájú a feje......
2012. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!