Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időre fial pontosan a...

Mennyi időre fial pontosan a kutya (bordoi dog)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

kb. 63 nap a vemhesség ideje. a pontos meghatározás az orvos feladat, de Ő sem biztos hogy meg tudja mondani.


Azért azt el kell mondanom, (bár nem írtad miért kérdezed) ha még ezeket az alap dolgokat sem tudod, szerintem nem kellene almot vállalnod! Ez életekről szól, nem játék!

2009. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző voltam: ha már okból kérdezted akkor utólag is bocsánat, ne vedd magadra!
2009. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Bordeuxi dog helyesen leírva.
2009. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és a vemhesség ideje nem függ fajtától.
2009. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

63 nap a kutya vemhessége. És 57-67-ik nap között le elhet.

( fialni a malac és a tehén szokott, kutyánál inkább az ellés szót használjuk)

2009. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

63 nap az átlag. Ha első, lehet 3-5 nappal hamarabb is. Pár nappal túl is hordhatja. Tudod pontosan, mikor volt a fedezés? Figyeld, hogy eszik! Az ellés napján nem fog enni, és hányhat is!


Utolsónak!

A tehén szerinted fial???:-))))) Ez kemény....

2009. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Marcsy1988 válasza:
58-69 napig bele fér,hogy megfialjon. Édesapám állatorvos,de tapasztalatból is tudom. De jesszusom mért kell szegényt ennyire leblamálni csak azért mert nyilván elsőre fial a kutyája és nem tudja pontosan. Mi ebben a rossz? Ettől még nem buta,inkább kérdezzen.Nem értem mért lenne ettől valaki rossz állattartó? Lehet különbül tartja a kutyáját mint az olyan aki tudja mennyi időre fial a kutya. Régi a téma,de nem bírtam ki,hogy ne írjak hozzá.Bírom az ilyen baromi okos embereket. Attól mert kérdez még nem hülye.De az ilyen aki egyből azt bírálja,hogy milyen kutyatartó is.Na az eléggé tapló
2014. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyesen kérdezte, fial. Elleni pl. a tehén ellik. A kutya fial (egyszerre több kölyke lesz).
2016. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!