Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Teniszlabda? (többi lent)

Teniszlabda? (többi lent)

Figyelt kérdés
A kutyámnak van 1 teniszlabdálya, amit nagyon szeret, mert pattog, és mert puha is. Viszont elég saras lett sajnos, mert beledobtam a virágágyásba. Ő még mindig szereti, de nem szeretném, hogy ilyen piszkos labdával játszon. :( Hogyan tudnám kitiszítítani?
2012. jún. 28. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy, nekünk legalábbis még soha sem sikerült. amikor megpróbáltuk lemosni sikerült addig mosnunk hogy már csak a gumit lehetett látni (bár még úgy is pattog és megvan a labdaformája)
2012. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pár száz forintért lehet venni újat és szinte ugyan olyan.
2012. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért ha újat veszel nem a legolcsóbbat ajánlom mer pl. a mi kutyánk azokat 10 perc alatt szétrágja, míg a drágább labdák több hónapig is kibírják
2012. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg megmosnád víz alatt kézzel lesúrolnád? Vagy sima kefével?
2012. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bedobod a ruhákkal a mosógépbe, nekem 1x véletlenül sikerült, semmi baja nem lett és persze tisztán vettem ki.
2012. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja attól a kutyádnak, hogy kicsit sáros a labdája!
2012. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutya nem ember. A kutya természetes közegének szerves része a föld. Gondolj csak arra, amikor túrja a földet, kapar vagy épp elás valamit (kaját). Szóval semmi baja nem lesz, nem kell ilyeneken izgulnod.
2012. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!