Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyv gondom van?

Törzskönyv gondom van?

Figyelt kérdés
sziasztok!Kis gondom akadt a kutyusom törzskönyvezésével.Egy hónapja vettük "törzskönyvel"viszont nem kaptuk meg!A tenyésztő állítja hogy a meoe nem ad ki jelenleg törzskönyveket,legyünk türelemmel!Igaz lehet ez????Ha csak "terel" mit tehetünk ilyen esetben?
2012. jún. 28. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a meoe-t.
2012. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi egy évet vártunk a törzskönyvre.
2012. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valóban gondok vannak most a MEOE körül.

Szerintem azért a biztonság kedvéért egy telefont eressz meg, és érdeklődj utána, egyáltalán le van-e adva a törzskönyv igénylő lap.

Tenyésztő nevét tudod, születési dátumot tudod, anya nevét gondolom szintén.

/pü-ben megírnád, melyik kennelről/tenyésztőről van szó?esetleg utána kereshetnénk, mennyire megbízható/

2012. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha 6 hónapos koráig lehet törzskönyvezni, akkor h lehet h egy éves korában kapta meg?
2012. jún. 28. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérelem leadása számít valószínűleg, nem az, hogy mikor készítik el odabent. Eressz meg egy telefont a MEOE felé, most kisebb jogi zűrbe keveredtek, ezért akadozó és bizonytalan minden.
2012. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pár napja újra beindult a törzskönyvezés. Az elmaradtakkal kezdik. Meg fogod kapni.
2012. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
megmutatta az alombejelentőt? Ezzel tudja igazolni, hogy leadta a törzskönyv kérelmeket.
2012. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jelenleg valóban nincs törzskönyvezés a Meoeban elvileg hétfőtől indul nekem 7 elején ezt mondták.

Amennyiben be vannak adva a papírok 30 napon belül küldik!

2012. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Érdeklődnék, hogy van-e fejlemény, mert én ugyanebben a cipőben vagyok! Május óta van nálam a kutya és még mindig nincs törzskönyvem. Sőt! Hogy őszinte legyek nem is reagál a megkeresésekre, pedig egy jónevű tenyésztőtől vettem....
2012. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia!Nekünk meg van a törzskönyv.Én felhívtam a Meoét, és megkérdeztem hogy tényleg leadták-e az alombejelentőt.Egyszer azt mondták nem adhatnak ki adatokat, mikor rá 3 hétre újra hívtam, egy nő vette fel aki rendes volt és azt mondta hogy augusztus 30-án kiküldték a tenyésztőnek a törzskönyvet, három nap múlva is hívott a tenyésztő hogy meg van a törzskönyv.A kutyus betöltötte már a fél éves kort?Mert ugyanis ha igen akkor nem lehet már leadni a törzskönyv kérelmet.Én megfogadtam hogy ha azt mondja a tenyésztő hogy nem ad meg nem is reagál, akkor Én biztos rendőrséhez fordultam volna.Én nem is az anyagiakat sajnáltam volna hanem azt hogy van egy kutyám aki szép, versenyre szánt, úgy etetem és nekem nem egy törzskönyv nélküli kutya volt a tervbe véve.Persze biztos hogy vissza nem adnám mert nagyon szeretem.Nagyon.:-)A másik ok amiért nem hagynám magam hogy a becsapottság érzés.Szólj ha nem tudsz valamit, mert én már úgy készültem hogy mindennek utána néztem.Szívesen válaszolok!:-)
2012. okt. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!