Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zoofast.hu webáruház véleménye...

Zoofast.hu webáruház vélemények? Van köztetek aki tőlük rendel?

Figyelt kérdés
Neten olvastam néhány véleményt a webáruházról, de soknak tartottam az elégedetlen ügyfelek számát. Hamarosan én is tőlük szeretnék rendelni.

2012. jún. 28. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó webáruház én legalábbis elégedett vagyok vele. Gyors kiszállítás 4-8 nap (bár ha nincs raktáron akkor 3 hét)
2012. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hetente rendelek tőlük. Semmi gondom nem volt még. Se a szállítással,se az áruval.
2012. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jún. 29. 09:24
 4/6 anonim válasza:
0%
Én nem mertem rendelni tőlük. Ugy tudom nem fizetnek AFA-t és mivel a futárcégnél meg vannak az adataim jó esélyem van , hogy tőlem fogja a NAV egyszer bevasalni az adót. Nekem nem éri meg hogy 6 évig idegeskedjek , másrészt meg ha vásárolok az adókat ha már fizetni kell inkább idehaza fizessem , mint a lengyeleknek
2012. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem beváltak, már legalább tízszer rendeltem tőlük. Egyszer fordult elő, hogy gond volt az érkezett áruval, némi idegeskedés és utánajárás után azonban minden korrekt módon rendeződött. De ezeket általában nem lehet megúszni egyik cégnél sem ha hiba történik.
2015. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

már nem működik a cég, ne rendeljetek innen

Pontosabban, felveszik a rendelést, majd 1 - 1,5 hónap múlva érkezik valami, ami általában szakadt, törött, ügyfélszolgálat nincs, pénz az ablakban

2019. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!