Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan, hogy szét rághatatl...

Van olyan, hogy szét rághatatlan vagy rágás álló játék kutyáknak?

Figyelt kérdés
kb. 2 vagy 3 naponta veszem a kutyámnak az 1500-2000ft os játékokat mert pillanatok alatt szétrágja! Hiába fárasztom le fizikailag és szellemileg akkor is imád rágni. Panel kutya és inkább a játékokat rágja mint a bútorokat:D havonta több mint 20.000ft ba van a kutya (táp, vitamin, kullancs csepp) és még plusz a játékok már rengetegbe kerül.. valami megoldást akarok erre!:D Már mostanába lentről hozok fel neki botokat h azt rágja:D
2012. jún. 28. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fressnapfbe lehet kapni hatalmas csontokat,ami nem ilyen nyersbőr hanem igazi húsos csont!
2012. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom, vettem is már neki setés és marhalábszár csontot simát is és füstöltet is de nagyon nagyon nagyon büdös lesz tőle az egész ház.. :S a préselt bőrt meg nem szereti!
2012. jún. 28. 21:33
 3/12 anonim ***** válasza:
A kutyádnak nem valók a játékok. Ennyi az egész. Az enyém is kölyökként mindent amit el tudsz képzelni tönkre tett, de a lehető legjobban. A tömör gumi labdákat is apró darabokra rágta. Egy rendezvényen vettem szét rághatatlan gumi vackot, odaadtam neki, de nem telt bele egy óra, ki lyukasztotta azt is. Azóta nem kap játékot. Amstaffról van szó, nem tudom a tied milyen. A fressnapfban vegyél neki füstölt csülköt, marhagégét. Nagyon elvannak vele két órahosszáig is, amíg megeszik az ehető rágókát. sokkal jobbak a marhabőr műcsontoktól.
2012. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem Golden retriverem van. hát ha már nem akkor elviselem a büdös csont szagot akkor:D
2012. jún. 28. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
rossz konyharuhákat, vagy másmilyen rongyokat jó erősen összecsomóznál azzal nem lenne el egy ideig? semmi értelme 2000 Ft-s játékot venni neki ha (1 pár nap alatt szétrágja, 2 egy bottal is jól el van) Kutyám kedvenc játéka egy öreg bőr munkáskesztyű :) nem is érdeklik a bolti játékok kivéve ezeket a nagy csontokat, préselt bőrös,inas rágni valókat. a csontokból amúgy vannak olyanok is amik nem füstöltek. azoknak szinte nincs is semmi szaga.
2012. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

lehet venni szárított disznó orrot is. nem vicc :-)

nálam nagyon szeretik a kutyák.

2012. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A disznóorr, gége, ilyenek igen hamar eltűnnek. Talán beruházhatnál egy teljes méretű bikacsökre pl. Nem mondom, hogy örök életű, de tartós, mire elfogy. Ha ilyen rágós, talán nem annyira drága egy kemény fából készült lapátnyél, amit eldarabolsz.
2012. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Maxitabi ***** válasza:

Kong extreme??Igaz, az kb 5000ft az xl méretben, de talán..

Vagy a tölthető változata, a classic-beleteszel vmi jutifalit, neki meg ki kell szednie-el lesz egy darabig,lefoglalja magát (webkutya.hu)és nem kell a hozzá való drága tölteléket megvenni!!

2012. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A starmark everlasting és fantastic foam labdák, jolly pet és west paw játékok. A west paw egyik játékcsoportjára élettartam garanciát is vállal, a starmark everlasting meg tényleg örök életűnek tűnik (mi ezt teszteltük személyesen).
2012. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sleepless válasza:

Én is a Kongot tudom ajánlani , több méretben is van és meg lehet őket tölteni valami finomsággal amit mire kinyaldos a kutya belőle nem kis idő és baromi strapabíró anyagból van. Az előző kutyámnál csak ez vált be egyébként ugyan evvel küzdöttünk mi is:)

Bár már halottam olyat hogy a fifikás kutya rájött hogyan lehet kinyalni 10 perc alatt a kaját belőle de rágni még akkor is jó!

2012. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!