Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám pofiján alul hólyagok...

A kutyám pofiján alul hólyagok vannak mi lehet?

Figyelt kérdés
Most kamilláztam le, de szerintem felsérthettem, vérzik is. Amúgy fehérek.
2012. jún. 29. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Habár én dokinak megmutattam, és nem látom, ugyanilyen-e, de az enyémnek is volt, egyre nőtt. Doki mondta, hogy figyeljük, nő-e, zavarja-e. Egy databig nőttek, de most már 4-ed akkora, húzódik vissza. Ha nem így lett volna, kiégette vagy metszette volna bódításban. De sajnos van olyan orvos, aki egyből műtöget... szerintem mutasd meg,és ha nem mondja, h. valami nagy dolog, akkor várj egy kicsit, hátha elmúlik!
2012. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg kamillával meg betadinnal ha nem javul akkor doki
2012. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyasmi mint egy pattanás ugye? Ezek melegben jönnek elő, a kajamaradéktól ami az állára csorog. Tudom elég értelmetlenül hangzik, de nem tudom jobban megfogalmazni. kenegesd betadinos oldattal, ne fertőződjön felül.
2012. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, kamilla ma is meg lesz, már hül, hagyom picit állni lefedve. Betadint még ma beszerzem, sok jót hallottam róla! Köszi.:) Én is a melegre gondoltam.
2012. jún. 29. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ez nem a szájüregében van?
2012. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah, nem nem. Bocsi, ha félreérhetően fogalmaztam. Kívül van neki.:)
2012. jún. 29. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!