Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám (7 éves kan, kisterme...

A kutyám (7 éves kan, kistermetű) a lepermetezett karalábé palántákba belerohant a labda után. :// Mit tegyek, nem lesz súlyos baja?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 19:39
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Hát én azért megnézném a palántákat, mert egy 7 éves kan akármilyen fajta is könnyen letörheti a szárakat és így a termésnek annyi. Ja és a bundája is letörölhette a permetszert, szóval ahol végigtrappolt ott újrapermetezném. Remélem tudtam segíteni.:)
2012. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, gondolom nem a palántákat félti, hanem a kutyát...istenem...


Kérdező, ha nem nyalt bele a kutya, akkor nem lesz baja. Fürdesd meg azért. A dobozát is elolvashatod, de szerintem ennyitől tuti nem lesz baja. Ha félsz, vidd el dokihoz, kb. 500 Ft-ért ad egy tablettát neki, a mi cicánk is egyszer felnyalta a patkánymérget, és annyiba került egy tabletta...

2012. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán csak fürdesd meg.Nem lessz semmi baja.A karalábékat meg sajnálom.

18/F

2012. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem konkrètan a palántákra gondoltam , hanem a kutyusra, h pl. fürdessem meg ? Vagy ilyesmi. De azèrt köszi ;-)
2012. jún. 29. 19:52
 5/5 A kérdező kommentje:
19:48-as . es az utana kovetkezo , koszii :-) Most megnyugodtam azert :D.
2012. jún. 29. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!