Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle tartók, válaszolnátok?

Beagle tartók, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Nektek is van olyan, hogy a beagle kutyusotok magába fordul és nem érdekli semmi? Olyankor olyan mintha depis lenne...Az okát se tudom miért, egy hónapban 1x-2x szokta ezt csinálni, de olyankor úgy kel fel és egész nap azt csinálja (viszont a kaját akk is követeli xD) Pl: játszani akarok vele és ő befordul a fal felé, közben szabályosan látszik rajta hogy tiszta hülyének néz xD

2012. jún. 29. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mert az is vagy.
2012. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vedd fel a kapcsolatot a Beagle fajtamentőkkel, ők biztosan tudnak segíteni:


BEAGLE-ért Közhasznú Egyesület

Telefonszám:+3630/530-6234

Email: mentes@beagle-club.hu

weboldal: [link]

2012. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első: nagyon kedves vagy, valószínűleg az értelmi szinted sem lehet olyan nagy.
2012. jún. 30. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól leoltottad!Na mindegy.

Nekem is biglim van velem akkor szokott ilyet csinálni ha nagyon elfárad(mondjuk előző nap strandoltunk)Másnap felkel reggel minden rendben laza séta bőséges reggeli majd vagy alszik tovább vagy leül a helyére ideig néz ki a fejéből aztán ugyancsak alszik és tényleg "hülyének néz" ha "szórakoztatom".

2012. júl. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor oké, most is azt csinálja :D
2012. júl. 1. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, de akkor nem is nagyon evett. Csak a szomszédunkat fogadta el. Ez azért volt, mert ivartalanítottuk. Ezt pár napig csinálta, utána ugyan olyan lett :)
2012. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!