Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szakítás után hogy kihez...

Szakítás után hogy kihez került a közösen vásárolt kutya?

Figyelt kérdés
Hogy döntöttétek el, hogy kihez kerüljön?

2012. jún. 30. 20:54
 1/9 A kérdező kommentje:
*bocsánat, csak simán kihez
2012. jún. 30. 20:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még ilyen helyzetben, de ahhoz kéne kerülnie, akihez a kutya közelebb áll, falkavezérnek tekinti.
2012. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet ezt már a kutya vásárlásakor/befogadásakor eldönteni. Ha nem történt ilyen, akkor ahhoz, akit falkavezérnek tekint.
2012. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, nálam ezért sincs közösködés a kutyával. Az csak az enyém, vagy csak a másik emberé. Amúgy ahhoz kerüljön aki ért hozzá, akinek szót fogad, aki jobban szereti (és ez alatt nem azt értem hogy nassoltatja vagy egy ágyban alszik vele, hanem aki pl képes felkelni reggel hatkor, hogy levigye sétálni). És akinek van rá megfelelő pénze és helye.
2012. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmhöz, de az első pillanattól az övé is volt, nem volt kérdés.
2012. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi eleve két (törzskönyves) kölyköt vettünk, és úgy is igyekszünk foglalkozni velük, hogy külön-külön többet mindenketten a sajátunkkal. Elég stabil a kapcsolatunk, hamarosan esküvő, de ha mégis gond lenne, a kutyákon nem veszünk össze. Eleve egygazdás fajta (mudi), látni is, hogy bár mindkettőnket körülrajongják és tisztelik, ahhoz jobban ragaszkodnak, aki többet foglalkozik, sétál, játszik velük.
2012. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nálunk két kutya van, mindkettővel én foglalkozom, járok egyikükkel suliba is, totál kutyabolond vagyok, csak az egyik kutyus chipje nem az én nevemen van. De ha ilyenre kerülne sor, egyik kutyámról sem lennék hajlandó lemondani, mindkettőt a sajátomnak érzem.
2012. jún. 30. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi kutyunk közös szerencsére könnyen oldottuk meg, kb.:2 napig nálam 2 napig nála van nem is gondolkodtunk máshogy.(persze mindketten imádjuk és nem érdekel senki véleménye sem hogy, pl.:biztos csak az ex miatt...)
2012. jún. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi pont erről beszélgettünk tegnap a párommal, az új kutya miatt. A kutyát én vettem, az én nevemen van a törzskönyv, az oltási könyv és a chip is, már az elején tisztáztuk hogy a kutya mindenképp nálam marad. Jövőre tervezünk még egy kölyköt ő is az enyém lesz, mert a két kutyát nem lehet szétválasztani az emberek hülyesége miatt. De biztos hogy örökre együtt maradunk és a 2 kutyával. :)
2012. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!