Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nemrég lett 4 hónapos...

A kutyám nemrég lett 4 hónapos és még mindig nem végzi el a dolgát lent. Hogyan szoktassam rá?

Figyelt kérdés
Már gyakrabban viszem le de nem csinál semmit csak ha felérek vele a házba akkor pisil meg kakil.
2012. jún. 30. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2óránként vidd le! és ha kell legyél lent vele 2-3 órát.. az után tuti fog lent pisilni! vagy vigyél le neki egy újságot vagy pelenkát (amire otthon végzi a dolgát) és akkor hátha bátrabb lesz és lent végzi el a dolgát!
2012. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha látod hogy pisilni/kakilni készül mennetek ki és addig ne menjetek vissza amíg nem végezte el a dolgát lent. Lehet hogy sokáig fog tartani. Ha elvégezte kint a dolgát dicsérd meg, adj neki jutalmat. Ezt sokszor kell megismételnetek.
2012. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és ahogy lent pisilt kapjon egy hatalmas dicséretet:D az én kutyám 8hetes volt amikor elhoztam 2 héten keresztül 2órántként vittem le (este meg max 3 óránként keltem h levigyem) de 10 hetes korára szobatiszta lett :) szóval megéri a fáradozást
2012. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már két óránként viszem le kb 4 napja. de volt hogy a telkünkön voltunk és 6 órát kibírt amikor hazaértünk akkor kiadta magából. De köszi :)
2012. júl. 1. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!