Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsóbb, ha magam veszem a...

Olcsóbb, ha magam veszem a féreghajtót, mintha az állatorvos adja?

Figyelt kérdés
Sajnos az orvos nagyon a pénzre megy, beadni pedig én is betudom. Azt megcsinálhatom, hogy oltáskor azt mondom, hogy ne adjon féreghajtót, mert már adtam neki?
2012. jún. 30. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Először is az összes féreghejtó receptköteles, tehát nem tudod kikerülni az orvos. Másodszer az állatdokinál pont olcsóbb szokott lenni, mert ők nagytételben veszik. Ha pedig az a doki drága, semmi nem kényszerít rá, hogy hozzá menj.
2012. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gabrielli ***** válasza:
A féregtelenítő annyira olcsó, hogy azon nem tudsz spórolni. Ha a dokid drágás akkor meg nem kell hozzá menni.
2012. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A legközelebbi doki 25 km-re van, így benzinnel együtt még drágább lenne az olcsó állatorvos is.
2012. jún. 30. 23:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom máshol hogy van, de Pesten a chipet 2000 Ft-ért rakták volna bele, nálunk 5 ezer. Ebből kiindulva gondolom a féreghajtó is ennyivel drágább.
2012. jún. 30. 23:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Én múlt héten vettem meg az egész éves féreghajtó adagot, állatpatikában, 10 db van a dobozban és 1900 Ft volt. Nem kellett semmilyen recept. Benti kutya, sokat van ölelgetve, ágyba is megy úgyhogy mi 3 havonta féregtelenítjük, mert az erdőben sok mindent felszedhet amikor kirándulunk. Múltkor is vaddisznó koponyával a szájában rohangált. :) Elég vicces volt, nagy agyarak álltak ki a koponyából úgyhogy tuti az volt.
2012. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tudom, de akkor nekem nagyon nagy szerencsém van az állatorvosunkkal.

Igaz, nem mindíg akkor jön, mikor megigéri, mert sokszor közbejön valami, de pl. a múltkor meg volt beszélve péntekre 3 oltás, és mivel csak hétfőn jött, 7500 helyett csak 7000 ft-ot vett el, pluszba kaptam 3 féreghajtó tablettát is bónusznak :)

Nem minden orvos egyforma, mi kisvárosban élünk, de pl. itt is van 3 állatorvos, közülük 2 is foglalkozik kutyával, de a másik doki nem ilyen, igaz, az pontosan jön:)

2012. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A chip nálunk 6500 ft, a féreghajtó tabletta viszont 200/db. Szóval nem biztos, hogy drága lesz a te dokid se. Én egy próbát azért tennék.
2012. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mailerdeamon ***** válasza:
Egy féreghajtásra elég feleslegesnek tűnik ovoshoz vinni. Ha olyan helyen jártok ahol tudtok venni vagy netről rendelni szinte biztos olcsóbb.
2012. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nincs pénzed 500ft-os féreghajtóra ne tarts kutyát..nevetséges.
2012. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy receptköteles!! Bemégy az első állatpatikába, és veszel. Én 3 havonta veszek a mudimnak, szép is lenne, ha a doki írná fel....
2012. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!