Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annyi lenne a keresem hogy...

Annyi lenne a keresem hogy akinek yorkija van, azaz mar vannak tapasztalatai az segitsen nekem. Egy yorki tartasa mennyire szivos? Hanyszor kell megfurdetni? Hanyszor vigyem el setaltatni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:

furdetni: 1-1,5honaponta.

setalni: napi 3x

es hat eleg makacs egy kutyus.:)

2012. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs velük több gond mint egy másik terrierrel. Ha odafigyelsz rá, és előrelátóan neveled tökéletes, ragaszkodó társ. Ha mindent megengedsz neki akkor természetesen a fejedre nő, mint bármilyen másik kutya. Fürdetni elég havonta egyszer, persze ha séta közben sáros lett a lába akkor itthon a tappancsait meg szoktam mosni. Imádom ezt a fajtát, mindig tudnak valami újat mutatni, sosem lehet őket megunni :) Még 6 évesen is játékra hívja a fiatal kutyusokat :D Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan privát üzenetet és szívesen válaszolok
2012. júl. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Koszi:)

2. Nagyon szepen koszonom. Rendben,majd ma irok:)

2012. júl. 1. 10:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy küzdelem lesz az eleje :) nekem most van egy 8 hetes yorkim aki állandóan rosszalkodik ez pedig egyszerre vicces és bosszantó :) megrág mindent elhúzza a pelusát és fejre állítja,ha gondolt egyet akkor oda pisil ahol áll máskor pedig automatikusan pelusra pisil sajnos kakilni össze-vissza kakil most indult be igazán állandóan ugra bugrál láb alatt van folyton figyelni kell nehogy rá lépjünk bármilyen madzagot talál azt rágja és húzgálja :)Minden be akar vinni az ágyába amelett kis haspók is :) tegnap bevágott egy kisebb adag rakott zöldbabot egy az egyben begyürte pedig azt hittem sokat szedtem :) Az első éjszaka úgy telt,hogy fél 3 körül visított be mentem hozzá 3-ig játszottunk majd otthagytam és reggelig csönd volt tegnap estére lefárasztottam egész éjszaka egy hangja nem volt ma 5-or kelltem be mentem össze takarítottam utána majd vissza mentem aludni és nem volt egy hagja sem.Rengeteget alszik időnként azért kimegyek,hogy szokja az egyedül létete,de egészen jól bírja.Ha leakarod foglalni egy jó nagy csontot kell neki adni most kapot egyet az enyém is és már egy ideje bírkozik vele :)
2012. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oh ertem. Koszonom szepen:)

Makkegeszseges?

2012. júl. 1. 11:39
 6/10 VBeata81 ***** válasza:

Kérdező: a yorki is kutya, ugyanúgy kell nevelni, mint a nagyobb kutyákat! Már csak azért is, mert terrier, mérete ellenére bátor, élénk kis kutya. Az egészséges idegzetű, normálisan nevelt egyedekrő beszélek persze. Sok örömet hozzá! :)


4. válaszoló: Rakott zölbab?? Éjjel játék?? Nyolchetes kutyának csont??

2012. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok nincs semmi baja tök egészséges :)

Utolsó nem tudom mi a problémád mindenki úgy neveli a kutyáját ahogy akarja.A rakott zöldbabban nem volt semmi olyan amit nem ehet.Hajnali fél 3-tól 3-ig a játék na és? utána nem sírt és ma hajnalban sem.A nagy csontot a fogzás miatt kapta nő hátul a foga ezért mindent megrág,ha ezzel valami bajod van sajnállak :) de nem kell elfelejteni,hogy ő egy kutya!!!

2012. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4es: Es milyen kennelbol vetted?:)
2012. júl. 1. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Birchvölgyi kennel foglalkoznak kínai kopasz kutyákkal is.
2012. júl. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi. Es ott vannak gyerekek?(ember)

csak mert nem nagyon birom oket:/

tudom fura kerdes

2012. nov. 4. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!