Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleim,...

Hogyan győzzem meg a szüleim, hogy ez a 2 fajta kutyánk legyen?

Figyelt kérdés

4 fajta között gondolkodunk.

-Német juhász

-Puli

-Ír szetter

-Cavalier King Charles spániel

2 kutyánk lehetne de fontos volna, hogy legyen a "párosításban" 1 őrző vagy jelzőkutya. Így ezeken a variánsokon gondolkodunk:

Ír szetter ~ Puli

Német juhász ~ Cavalier King Charles spániel

Cavalier King Charles spániel ~ Puli

Én viszont azt szeretném ha egy

Cavalier-ünk és egy szetterük lenne.

Hogyan beszéljem rá a szüleim?



2012. júl. 1. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
ülj le velük, és kérdezd meg a véleményüket, hogy mit szólnának hozzá.
2012. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem erre a válaszra számítasz, de leírom. Szerintem elsősorban nekik kell hogy szimpatikus legyen az adott fajta, mert ahogy olvasom az írásodból, te gyerek vagy, előbb- utóbb kirepülsz a fészekből, suli, barátok stb., és anyukádéknak kell a kutyusokról gondoskodni. Így ne akard őket meggyőzni, hanem fogadd el a döntésüket!
2012. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
pff! német juhászt akartok keverni spániellel? valószínűleg nem tudnának párosodni, vagy ha még is és a spániel az anyaállat belepusztul! ezért nem ajánlom szetterel sem a keverítést! ha mindenképp kevert kutyát akartok menjetek a menhelyre és hozzatok el onnan 2kutyust. Fajtatiszta kutyákat nem szoktunk keverni! nem tudjátok majd a kölyköket eladni! persze vannak direkt kevert kutyák mint pl a labradodlee de amiket felsoroltál felesleges keverni! amúgy se a keverésből alakuló köylök lenne atiétek hanem az anya és az apaállat
2012. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 16:37

Olvass és értelmezz!

Nem keverni akarja a kérdező a fajtákat.

2012. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


16:37

Szó sincsen az írásomban arról, hogy a mi kutyáinkat elletni akorjuk vagy egyáltalán pároztatni...

2012. júl. 1. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:

nekünk pulijaink vannak

nagyon jó jelző kutyák, én egy pulit vennék és egy német juhászt

mert a puli mindent észrevesz a németjuhász az pedig megy és cselekszik.

2012. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pulim van és mindennél jobban szeretem!Értelmes, szófogadó és megugatja az idegeneket!
2012. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, szedj össze egy kis pénzt, és mond meg nekik hogy csak pótolniuk kell bele. Így látni fogják hogy tényleg komolyan gondolod. Vagy segíts be a házi munkába és érdemeld ki.
2013. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!