Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 éves puli kan...

Petita75 kérdése:

Van egy 8 éves puli kan kutyám. Sántít a jobb hátsó lábára és remeg. Nem tudom mit csináljak mert elég hamis, ezért állatorvost kerülnénk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

#kan #8 éves #remegés #puli #sántít jobb hátsó lábára
2012. júl. 1. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Rakj rá szájkosarat!
2012. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elég hamis.. jó kifogás.felhivod az orvost elmondod neki mi baja,hogy hamis és megoldja.

ne keress hülye kifogásokat.

2012. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szájkosár nélkül is megvagyunk. Mellesleg ha szájkosarat rakok rá attól még nem gyógyul meg a lába.
2012. júl. 1. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Szájkosarat raksz rá és elviszed az orvoshoz. Ne az orvoson spórolj már! Az a legszánalmasabb! És ne keress idióta kifogásokat légy szíves!
2012. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért remeg, mert fáj neki.
2012. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék az orvoson spórolni de a legközelebbi állatorvos nagyjából 25-30 km-re van innen. És egy ilyen út nem tudom hogy hatna rá.
2012. júl. 1. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:

A lábára biztosan jól hatna. Hiszen meg tudják nézni.

Ha nemrég óta sántít, várhatsz egy kicsit, talán javul.

2012. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy hatna? Lehet, hogy meggyógyulna. Ne hagyd szenvedni szerencsetlen allatot, nem azert van.
2012. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Raksz rá egy szájkosarat, és abban nem veszélyeztet senkit. Én már csak tudom, nekem is harapós a kutyám, de vettem egy szájkosarat neki, és lám, sétálni is tudok vele, semmi gond nincs. Van autótok, akkor a benzinen sem kell spórolni, ha meg nincsen, akkor gondolom busz csak van a két falu között, oda pórázzal, szájkosárral felengednek. Bebuszozol, megnézeted az orvossal a lábát.
2012. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!