Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a puliról?

Mi a véleményetek a puliról?

Figyelt kérdés
Szerintem elég hisztis kutyák.A múltkor szórólapoztam és pont egy pulis ház előtt mentem el.A puli elkezdett visítva vonyítani,majd kiszakad a dobhártyám,majd rácsavarodott a kapura és tovább visított,közben fröcsögött belőle a nyál.Miért ilyen idegbeteg a puli?

2012. júl. 1. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
csak az a puli volt az ideg beteg...a mieink nem azok..mamámé se...könnyen tanítható...hűséges és intelligens...patkányt is fogott 10 másodperc alatt tegnap is :) fogalmam nincs hogy látta meg mivel ő bent volt a táposba de mind1..:) azt is mondják ,hogy ugatós....na az enyém nem szokott ugatni...egész nap alszik és ha azt mondom gyere ide oda jön...ha meg azt hogy egyél eszik...
2012. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Körülöttem 3 közvetlen szomszédban is puli, pulik vannak. 2 helyen 2 kutya, a 3. helyen 1. A kutyák nem rokonok, különböző helyekről vannak. Állandóan vinnyognak, mintha nyúznák őket, minden sz@rt ugatnak, teljesen elrontották már az én kutyáimat is. A pulik riadóznak, felverik az összes kutyát az utcában, az enyémeket is. Egyébként aranyos kutyák, bírom őket, csak ez az állandó vonyítás, ugatás...:(
2012. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hangosak,és a legtöbbel fele annyit sincs foglalkozva,mint kéne. Még százsszor rosszabban viselik ha nincsenek lemozgatva ,mint más kutyák .pásztorkutyák,a szabadhoz,rohanáshoz,serte-pertélésre ,ls természtetesen a hangoskodásra lettek kitalálva. Kevés ember tarthat a kutyája miatt birkákat,viszont máshogyan is el lehet fárasztani csak sajna ezt nem sokan teszik meg.. az ugatásról is le lehet szoktatni,de könnyebb a szomszédok pampogását hallgatni,mint energiát forditani a nevelésre.
2012. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=yCYd04-sei8


Minden kutya meghülyül, ha kaján és egy-két simogatáson kívül mást nem kapnak! De ha nevelve van, foglalkoznak vele, akkor tündéri kutyák!

2012. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is van Pulink. Soha nem "vinnyog" sőt ilyen hangot még nem is adott ki. Ha valami van pl. jött hozzánk valaki általában akkor vakkan kettőt hármat és megvárja még a kapuhoz megyünk addig ott ül. Utána meg elmegy lefeküdni.

Amelyik Puli egyfolytában hangoskodik azokkal nincsen megfelelően foglalkozva!!

2012. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez hülyeség, magának a pulinak semmi ilyen rossz tulajdonsága sincsen, nekem is pulim van, 2perc alatt megtanulta az ül, és a pacsit, nem ugat és barátságos:)
2012. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!