Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyen kívül hogyan fogadha...

Menhelyen kívül hogyan fogadhatnék örökbe ingyen kiskutyát?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, kertes házba költözünk. Már van egy kutyusunk, ő egy palotapincsi keverék, de most hogy udvar is lesz, szeretnénk egy nagyobbat is. A menhelyen viszont már csak öregecske kutyák vannak, én pedig egy kölyökkutyát szeretnék, lehetőleg ingyen, mindegy hogy keverék, vagy akármi. az a lényeg hogy kutyus legyen :) gondolkodtam, hogy befogadok egy kóbor kutyát is, de sajnos és persze hál'Istennek a városban nem nagyon van kóbor kutya. Ilyenkor mit tehetek? Nézelődjek interneten?
2012. júl. 1. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézz szét alaposabban. Rengeteg fiatal kutya van a menhelyeken.
2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kis faluban élek és itt sok van...volt amikor mami is a saját pénzé vett szalámit nekik...:) de,volt itt egy kérdés és arról szólt hogy 6 kiskutya meg fog halni ha holnapig legalább ideig lenesen nem lesz szállásuk....... de törölték :/ a facebookon a mindent az állatokért lapon lehet megnézni vagy érdeklődni...bár ott én se találtam .....melyik megye van hozzád közelebb ameddig elmennél érte?
2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne csak egy menhelyt nézzél. Annyi kölyök kutya van gazdára váró. Persze, sok "véletlen" született kutyát is híirdetnek. De azt az "ingyent" felejtsd el. Akár menhely, akár család, az embernek illik valamit viszonzásul adnia, hogy lett egy kiskutyája.
2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Á, szerintem nézz körül menhelyen, általában rengeteg kiskutya kerül be. Mert nem ivartalanítanak sokan, aztán meg lepasszolják őket. Én mikor legutóbb voltam, nagyon sokat láttam mind olyan édesek voltak. És volt két hónapos is.
2012. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Például. Ha a google-be beírod, hogy ingyen kölyökkutya, máris találsz nem egy linket. Jó, ingyen az sem lesz, mert még a menhelyen is kell adnod érte pár ezer forintot. Mégiscsak vannak költségeik a kutyákkal, és sokkal több is mint amennyit tőled minimálisan elkérnek.

2012. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]



vagy ő is :)

2012. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hűha :) köszönöm szépen a válaszokat.

igazából még konkrét kiskutyát nem akarok még, mert eléggé elhúzódik a költözés több hónapig, és most még nem tudnám hova rakni. csak az, hogy hol keresgélhetek majd :)

2012. júl. 1. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tudnád mennyi kölyök van a menhelyeken, sintér telepeken... Van hogy oda születnek. Ne aggódj, sajnos bőven van választék :(
2012. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
merre felé laksz? ha avan facebookod egy csomo menhelyessel felveheted a kapcsolatot, és rengeteg a kölyök kutya is.
2012. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vaterán is vannak, ingyen is.
2012. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!