Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vidéki városokban és falvakb...

A vidéki városokban és falvakban is vannak normális kutyások akik nem kötik ki a kutyájukat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg sem fordul a fejemben, hogy kikössem.
2012. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A falunkban a szomszédot meg a hátsó részen élő népséget kivéve kb.minden ember ilyen :D.Mondjuk néha ők is megkötik ha muszály de nagyon ritkán van olyan
2012. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Persze hogy vannak. Nem tudom elhinni hogy mindenki azzal vádolja mondjuk a falusiakat hogy láncon meg rossz körülmények között tartják a kutyájukat.

Az hogy valaki mondjuk délelőtt vagy ha nincs otthon láncon tartja a kutyáját attól még jó gazda. Nagszüleimnél is volt láncon kutya és akár ma is megeshet. Bár ők már átáltak a kenelre. Sok ember úgy tartja (köztük apukámat ès a nagyszüleimet) azok kínozzák a kutyájukat akik a lakásban tartják. Szerintük a kutyànak nagy kert, szabadság kell. Èn is (ha lehetne) gondolkidás nélkül elhoznám a kutyámat a városba de valahogy érzem hogy a vidéki, kertes házban élő kutyák boldogabbak. pl. Budapesten is élnek embertelen körülmények között kutyák de az a nagy főváros ott az is megengedett...Jöhetnek azzal az emberek hogy de a csivava nem tartható kint...de az már nem is kutya csak egy remegő izé. Én us szeretem ezeket a kutyákat (bár nem annyira mint a nagyokat) de nem lehetnek igazi társak mint pl. egy német juhász.

2012. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 3-as mindent tökéletesen leírt!!! Maximálisan egyetértek!
2012. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egyetlen egyszer kötöttem meg, mert csőtörés miatt nyitott nagykapunál dolgoztak a vízmű emberei. A karámja meg még nem volt kész. Biztonságosabb volt így a kutyának és az embereknek is. Bár akkor is kiszabadította magát és ott fekve várta, hogy menjek elengedni, mintha el kellett volna még engedni. :)

Ezt leszámítva soha nem kötötem meg, és a karámba is csak akkor volt, ha valaki olyan jött, aki félt tőle.

2012. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is kikötöm,ha jön valaki.Különben be se merne jönni sok ember.Egyéb esetben szabadon van,nincs ebben semmi rossz.
2012. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Ez olyan kérdés, mint pl. a városokban is van olyan normális ember, aki ért a kertészkedéshez?

Hülye kérdés, már bocsi :D


Nem a település jellege szabja meg, hogy milyen módon tartják ott az állatokat!

Bár van benne valami, hogy kis falvakban, tanyákon gyakoribb, hogy láncon tartják a kutyákat...mert így volt régen, ez a hagyomány...még ha barbárság is :(


Városban is van ám embertelen bánásmód és tartási körülmény. Pl. akik lakásban tartják a kutyájukat és le sem viszik sétálni, mert alomra intézi a dolgát...vagy nagy mozgásigényű kutyát csak pórázon sétáltatnak, aztán otthon szétszedi kínjában a lakást. Ez ugyanolyan kínzás, mint az állandó láncon-kennelben tartás.

2012. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rám azt szokták mondani, hogy nagyobb becsben vannak tartva a kutyáim, mint másnak a gyerekei. :D Soha nincsenek megkötve. Benti-kinti kutyák, imádom mind a hármat. Pedig ez nem vidéki város, hanem falu. :D
2012. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekünk muszáj megkötni a kutyát,mert ahogy elengedjük átmássza a az 180 magas kerítést.ezek szerinte akkor mi nem vagyunk normálisak...
2012. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!