Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1éves lesz amstaff kutyusom...

1éves lesz amstaff kutyusom és mégmindig csak 25kg és 49cm a rmagassága. Arányosnak arányos de mégis feleakkora a fajtatársaihoz képest!?

Figyelt kérdés
Idáig fides junior tápot kapott,nagyon szereti nincs vele gond mellette adok neki hust illetve csontot is.Tehát nem házikoszttal etetem,mégis kicsinek találom. Szerintetek váltsak másik junior tápra erre a fél évre még h kicsit nagyobb legyen? Ha igen akkor milyen tápot tudnátok ajánlani ami kifejezetten növelné a kondicioját illetve temretét?
2012. júl. 2. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Pont a staffik azok, ahol nagyon sokféle formát lehet találni.

Az alomban lévő kiskutyák sem klónok. A Tied éppen kisebb növésű lesz.

2012. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a testvéreiről nincs infom,a tenyésztő sem tud,ugértek neki képet de sneki nem küldött.Tehát nem tudok,apja anyját láttam még ők is nagyobbak nála. Tehát nemtudom h mi lesz igy h már 1 éves sztem nem is fog nőni,ezért gondolkododm a minőségibb tápban.
2012. júl. 2. 12:58
 3/16 A kérdező kommentje:
Esetleg eukanuba vagy Royal canin,Acana,régebben Eukanubával illetve Rc-vel etettem az előző kutyusomat és gyönyörű volt tőle remek kondiban volt és a szőre is csodálatos volt.
2012. júl. 2. 12:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Melyik kennelből van?
2012. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ko Bo's
2012. júl. 2. 13:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Ami benne van a kutyában genetikailag, azt semmiféle táp nem fogja felülírni. ha a kölyköt megfelelően tartottad, akkor ennyi van benne és kész. Ha kan, még 18 hónapos koráig nőhet, ha nem is látványosan. A staffik is életük második évében lesznek igazán kifejlettek. Testre erősödnek.
2012. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]


A kanok marmagassága 46-48 cm, a szukáké 43-46 cm.

Testtömege: 20-35 kg


Nem értem, mitől lenne fele akkora mint amilyennek lennie kéne?

2012. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fele akkora?? Ha 50kilós lenne ,akkor az nem amstaff lenne,hanem valami keverék,amibe bekevertek masztifot,rotit,kanárit vagy fene tudja mit,ami éppen arra járt..
2012. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fele akkora? Az amstaffok kb. ekkorák...
2012. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jó a mérete. De lehet, hogy Neked azért van hiányérzeted, mert nem néz ki eléggé amstaffosan. Ezesetben viszont nyugodj meg, izomszövetet növelni a második évben fog, szélesedik, erősödik még. Sokat kell mozgatni, edzeni, fonts a jó táp is, de a mozgástól lesz izmos és robosztus testalkatú.
2012. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!