Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám állandóan ugat és...

Kocsis Anett kérdése:

A kutyám állandóan ugat és nem tudom leszoktatni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha le megyünk sétálni állandóan mikor kilépünk a kapun ugat , nem értem soha miért!Már panaszkodtak arra hogy a kis kutyám ugat!

csivava és tacskó keverék , 3 éves



2012. júl. 2. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy vizsla szuka. Ahogy kiteszi a lábát az előszobaajtón, addig ugat, míg leérnek a térre. Neki szerencséje van, mert nem szóltak még érte.

Próbáld meg először, hogy lementek és, ha ugat, visszafordulsz vele.Aztán újra.

2012. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kicsit hülyének fognak nézni engem !
2012. júl. 3. 12:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi számít? Hogy mit gondolnak az emberek, vagy , hogy egyszer csak csendben tudsz lemenni a kutyáddal?

Szerinted aki az utcai közlekedést tanítja a kutyájának, azt néhányan nem nézik bambán? Nem lehet mindennek egyformán megfelelni.

Otthon is ugat a kutyád?

2012. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

otthon nem ugat , de ha az utcára le megyünk , már a kapu előtt kezd el ugatni és Törpi ugatása zavarja minden házban lakót , főleg a cigányok pikkelnek rám ! Ők nem tudom miért pikkelnek rám , mikor a kutyám ugat és én nem tehetek róla hogy ugat , de azt meg nem szeretném hogy a kutyámat megüssék vagy valami más .

Ők meg hangosan hallgatják este a zenét , az meg nem zavarja a házban lakókat !

Ha valaki tud , ingyen be tudja vállalni a kutyát , hogy betanítsa?

2012. júl. 4. 18:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Veszel egy vízipisztolyt.Olyat, aminek jó erős a sugara. Most meleg is van éppen. Amikor elkezd ugatni, ráspriccelsz.Gyorsat, erőset legalább 2-3-at. Ha elhallgat meglepetésében, mondod, csend legyen!
2012. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem lenne ez valami jól , emeletes házban lakok
2012. júl. 5. 09:15
 7/13 anonim válasza:
Le kell locsolni vizipuskával.-
2012. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
De azt ketrecen keresztül.-
2012. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nincs ketrecünk , se az amit mondtál
2012. júl. 25. 15:42
 10/13 anonim ***** válasza:

a víz használ, azért ugat,mert hagyod neki!!

ne adj neki 2 napig enni, aztán jöhet a sok jutifalat, de csak akkor ,ha csendben van!

és másként menjél el vele sétálni!!

valamit elcseszel a séta elején,( még otthon,bent a lakásban )és izgatottá válik,azért ugat.

2012. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!