Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy álmom egy border collie...

Nagy álmom egy border collie kölyök. Tudnátok linkelni örökbe fogadhatót vagy olcsón megvehetőt?

Figyelt kérdés
Tudom,google,de túl tág a kínálat,kölyköket alig láttam.
2012. júl. 2. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nincs olcsó. vagy van pénzed rá vagy nincs. addig álmodozz.
2012. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gyűjthetnél rá:) Az állatorvos is sokba kerül, stb.
2012. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó,hát harminc ezerig beleférne.
2012. júl. 2. 20:24
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha csak azért akarod, mert az a hiedelem járja hogy a világ legokosabb kutyája, akkor inkább ne vegyél ilyen kutyát, mert csak annak való ez a fajta, aki nap-mint nap le tudja fárasztani, nagyon-nagy mozgás kell neki mindennap! És nem csak 7végente 1-2 óra pórázon való séta! Szellemileg és fizikailag is le kell fárasztani, klönben ha nem teszed meg óriási pusztitást fog végezni a házban és a kertben! És ne sajnáld rá a pénzt, mert sokan szaporitják, lehet beltenyészet áldozata lesz a leendő kutyádnak.
2012. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

jah 30 ezer..köszönjük a alkudozást!

Aztán ha több százezret kell kiadnod majd egy műtétért,mert a szaporítónál nincs ám genetikai szűrés akkor mit csinálsz eladod vaterán?

2012. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
30 ezerért maximum szaporítótól kapsz jó kis beteges, ideggyenge bordert. Vagy keveréket. Gyűjtsél rá egy ideig, és vegyél rendes tenyésztőtől.
2012. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

tenyésztőtől vegyél egy normális egészséges,szép,idegrendszeri gondoktól és egyéb betegségektől mentes kutyát mondjuk már 70.000 ft ért lehet kapni egy tenyészetből,szűrt kutyáktól.

de nem csak a vételárat nézd mert oltások,kutyaház,etetése,esetleg kutyasuli is sokba belekerül.

2012. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A kertem 600 négyzetméter,birkákat tenyésztek,lefárasztanám.köszi a válaszokat
2012. júl. 2. 20:44
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az olcsó relatív... 20 ezerért kapsz egy bordert ami TNS es vagy más betegsége van esetleg idegileg sincs rendben és csak pl TNS esetén hagysz a dokinál az immunszerekre 120 egy évben majd 3 éves korára elpusztúl...

ellenben veszel tenyésztőtől egy egészséges kutyát aminek lehet a vételára 120 de él 15 évet egészségben


itt nézelődjél: [link]


Tudod milyen kis eséllyel kapsz ennyiért idegrendszerileg ép ráadásként mg egészséges kutyát is? Én már láttam TNS ben elpusztulni 2 éves bordert... hát nem egy szép látvány és olyat is aki menekült a birkáktól, villámtól, dörgéstől mindentől és semmire se lehetett tanítani na az se éppen ideális kutya... az ár relatív tényező

2012. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
úgyis vesz magának egyet mert idióta. adj csak ki érte 30 ezret, aztán ne gyere ide házi praktikákért:)
2012. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!