Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaktusztüske ment spánielem...

Kaktusztüske ment spánielem fülébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel sétáltatás közben spánielem hevesen rázni kezdte a fejét, többször megállt, hogy megvakarja. Gyorsan hazavittem, és 3 db szilánk nagyságú kaktusztüskét szedtem ki a füle belső részéből, de többet nem találok. Még mindig rázza, dörgölőzik a fűbe. Állatorvoshoz csak 5 óra után tudom vinni, a helyi állatorvos pedig nem ért semmihez. Mit tegyek?
2012. júl. 3. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinüleg nem komoly a baj, az lehet, hogy maradt bent tüske amit te már nem látsz, viszont ö érzi. Kamillateával mosd át , aztán a többit a doki elintézi délután :)
2012. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább nem nyúlok hozzá, nehogy többet ártsak. Most beengedtem a házba, hadd hűsöljön egy kicsit, el is aludt. Félóránként átnézem a fülét, este pedig, ha még mindig rázza, visszük állatorvoshoz. Köszi a segítséget! :)
2012. júl. 3. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ha még mindig rázza, hanem alapból elviszed.
2012. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tartom fontosnak, hogy akkor is szenvedtessem 25 km-en keresztül a forró autóban, ha elmúlik a fejrázás, a kedvetlenség és a vakarózás. Nem vagyok szerencsétlen, akkor is felhívom a dokit, ha elmúlt, hogy mit tanácsol, illetve, hogy megvizsgálja-e.

De egyébként nem múlik, szóval el fogom vinni.

2012. júl. 3. 13:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Toklász volt a fülében, mostmár jól van.
2012. júl. 5. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!