Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok?

Milyen tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
A kutyám széklete nagyon lágy és sok, eddig több szuper prémium és prémium tápot kipróbáltunk, mégsem normalizálódik a helyzet, mit ajánlotok? Egyébként teljesen egészséges vidám aktív kutya, doki szerint teljesen egészséges, de engem akkor sem hagy nyugodni a dolog.

2012. júl. 3. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekünk is így volt, amitől most rendbe jött az ez a táp:


[link]


nem olcsó,mert 2 ezer ft egy kiló belőle de nagyon rendbe rakta a kutyám érzékeny gyomrát!

2012. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Huha ,akkor ő nem egy pénztárca barát táp , attol függetlenül, lehet, hogy kipróbáljuk! Köszönöm!
2012. júl. 3. 11:42
 4/14 anonim ***** válasza:

mekkora a kutyád? Mert enyém csak 5 kiló,tehát ha kistestű a my little kategóriát vedd neki ezt:

[link]


ez van nekünk is,csak nem vettem előbb észre:)

De ha közepes vagy nagytestű akkor az előző jobb nektek.

2012. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Árban mi lenne az elfogadható?
2012. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
13kg-os a kutyám, olyan 15000ft-ig fér bele a keretbe, illetve az már a maximum.
2012. júl. 3. 11:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Taste- es vagyok

Nekem is hasonló problémáim voltak mindentől f.osot, de aztán kipróbáltuk a TOTW-ot és azóta jó a székletek és zoofast- en nem is olyan drága

2012. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Brit Care-t (hypoallergén), szuperprémium táp, bárányos-rizses gabonamentes, árban is beleférne. Nekünk nagyon jók a tapasztalataink, kevés, normál állagú a kakija, szép a szőre, stb. És kevesebb is elég neki, mint ami az etetési útmutatón van, 24 kg 18-19eFt környéke, persze nem muszáj ekkorát venni, van akár 1 kg-os is.
2012. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Brit care-el én is szemezek, britet eszik jelenleg is, csak a premium csirkéset és gyönyörü töle a kutya, csakhát valami akkorsem stimmel, elötte acana-t kapott szintén csirkéset, ugyan ez volt a probléma. Köszönöm a segítséget egyébként! :)
2012. júl. 3. 12:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Hm. Egyébént Brit Premiummal etettem én is (Brit Care előtt), igaz a bárányos-rizses változatával, de ennél a tápnál volt az, hogy alig hasznosított belőle valamit a kutyusom, rengeteg, de tényleg rengeteg volt a kakija tőle, emellett nem is gyarapodott (neki még erősödnie kell, most 1 éves).
2012. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!