Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Franciabulldognak ha van...

Franciabulldognak ha van friss vize és a betonos, (relatív hűvösebb) garázsban vannak az elég most a melegben?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
miért nincs bent veletek? ne mond már,hogy a f.bulldog olyan nagy kutya és sok vizet zavar ha lefekszik bent a hideg padlón.
2012. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...
2012. júl. 3. 12:34
 3/17 A kérdező kommentje:
1,5 hét múlva szülni fogok, végre sikerült őket kiszoktatni. És 2 kanról van szó akik folyton verekednek ! Csak hogy megnyugodjon a Kedves első válaszoló... Amúgy igen, szerintem is állatnak kint a helye...
2012. júl. 3. 12:40
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

jaj értem már elkapott anyucika aki a kutyát eldobja magától mert jön a kölyök. szokásos. :D

hamarabb aludnál kint a gyerekeddel ha rajtam múlna mint a kutyáim.

2012. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

3-as

látom neked az a bajod,hogy még a kutya sem törődik veled és féltékeny vagy még rájuk is. 100%,hogy rengeteg ember egy kutyának adná oda az utolsó falat kajáját mint neked..

:)

2012. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ennyi eszed van... eldobás nem egyenlő a kerthez való kiszoktatáshoz...
2012. júl. 3. 12:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a garázsban jó neki,ott általában hűvösebb van. Tehetsz ki nekik esetleg vizet is valamibe,az enyémek egész nap fürdenek! :)
2012. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
a Párom kutyái, én 3 éve "ismerem őket" Ha nem ismered a hátteret miért véleményezel ?
2012. júl. 3. 12:52
 9/17 anonim ***** válasza:

Talán elég nekik. Én mindenesetre rájuk néznék és ahogy írták, raknék ki nekik vizet.

Egyébként a francia bulldog társasági kutya, igényli az ember közelségét, nem kertbe való. Tudom, nem te választottad, de át kellett volna gondolnia a párodnak, hogy az ember akár 15-20 évre vállal kutyát és az igényeit mindig ki kell elégíteni, nem volt egy megfontolt választás/döntés, szegények most meg ki vannak tiltva a házból.

Nem is értem amúgy, magyarázza már el nekem valaki legyen szíves, ha jön a baba, miért kell a kutyáknak kiköltözni a házból? Feltételezem a kutya szőre eddig is hullott, eddig is kellett utána takarítani, ezután is kell. Oltott, féregtelenített, rendszeseresen ellenőrzött kutyák az ég világon semmi veszélyt nem jelentenek egy babára, sőt az immunrendszerük is erősebb lesz, ha nem burokban nő fel.

2012. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Alexandra

szerinted fel tudja fogni egy elvetemült babát váró anyuka?

az ilyenek azok akik mindentől féltik a kölyköt és burokban fognak felnőni.

2012. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!