Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hűtsem a kutyámat?...

Hogyan hűtsem a kutyámat? Félhosszú szőrű.

Figyelt kérdés

Ebbe a nagy melegbe nem nagyon tudom , hogyan hűtsem a kutyám. Igazából tippeket szeretnék, ti hogyan hűtitek őket?


Van egy régi babafürdető kád (enyém volt), abba tettem neki vizet tele. Jó ha így hűtöm?


12/L



2012. júl. 3. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
locsolj slaggal, szoktasd bele a vízbe. most meg a hasát, locsolj fel vízzel egy árnyékos részt. Víz, víz, víz
2012. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen az tökéletes lesz neki :)
2012. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én sajna panelben lakom de a francia bulldogomat én is igy hűtöm, csak neki elég egy lavór :)
2012. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi simán le szoktuk fröcskölni a slaggal. Imádja.
2012. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, jó neki :)

Nekünk betonmedencénk van, és ha van benne egy kis víz (nem fürdünk már benne), akkor beleengedjük a kutyákat :)

2012. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha nem akar belemenni a kádba, akkor kajával csalogasd be, vagy óvatosan, de határozottan tedd bele, főleg a hasát-nyakát vizezd és engedd ki.

A kutyám is utálja, ha bele kell feküdnie vízbe, vagy lelocsolom, de elviseli és kész :) itthon nem nagyon locsolom, mert árnyékban van a homokba, ott pont jó neki.

Pl vasárnap este frisbeeztünk egy parkban, és játék után elvonult egy pocsolyába és BELEFEKÜDT, pedig ezt nem szereti :D de tudja, mi a jó:)

2012. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt az oldal alján található hütött mellény és fekhely.Be kell tenni vízbe ki kell csavarni és ahogy párolog úgy hűt.

2012. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor maradok a víznél. Mindenkinek ment a zöld kezecske. :)
2012. júl. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!