Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segíthetek valahogy nekik?

Segíthetek valahogy nekik?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben észrevettem hogy pulik és puli keverékek vannak az Ózdi ill. a Miskolci gyepin.Olyan aranyosak!Nekem is van egy pulim, rajongok a fajtáért.De nem fogadhatjuk be őket, még idéglenese sem, mert anya hallani sem akar az ötletről, csak esetleg ha a testvérem a tacsijával elköltözik.Az pedig még legalább 3 év!Nem tudom miért de sose akart gyepiről örökbefogadni, hiába mondtam neki hogy megmentene egy életet stb...


Hogy segíthetnék rajtuk?Úgy fáj ott látni őket!

És hogyan beszélhetném rá egyszer hogy gyepből hozzunk kutyát?


2012. júl. 3. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki szeretné őket örökbe fogadni akkor kérésre linket is küldök!
2012. júl. 3. 16:53
 2/8 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom, menj be a telepre és kérdezd meg, elviheted-e őket sétálni, foglalkozhatsz-e velük, az a legelső, aminek nagyon örülnének tuti, meg fel tudod mérni a vérmérsékletüket, természetüket.

expresszre is tehetsz fel hirdetést a beleegyezésükkel, hátha kellenek valakinek :)

2012. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket,hogy mire van szükségük a kutyáknak persze gazdin kívül, pl táp,pénz,póráz stb..


én is szívesen fogadnék be egy kutyát a menhelyről,de hát panelba két kutya mellé már nem menne egy 3.

ha kertesbe laknék akkor se biztos,hogy meg tudnám oldani,hisz egy kutya ellátása (etetés,orvos) sem olcsó,

nem,hogy többé...

egyik kutya az enyém a másik tesómé szóval mindenki a sajátjára költ..

2012. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. 2.:az is jó ötlet. nekem is a szívem szakad meg a rossz sorsú kutyákért, de nem vehetek magamhoz többet. csinálhatnál egy facebook-oldalt is nekik, vagy ha vannak puli fajtamentők, őket értesítsd. szerintem ha igazán elhivatott vagy napi 10 perc netes gazdikeresés is ezerszer több esély nekik mint a semmi. ha csinálsz facebook oldalt megosztom én is szívesen :)
2012. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Sajnos még csag augusztusba leszek 11. így is fogadna a menhely?Így is foglalkozhatnék a kutákkal meg stb...?

2012. júl. 4. 15:09
 6/8 A kérdező kommentje:
*kutyákkal
2012. júl. 4. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy is, maximum szülői beleegyezéssel. Szép dolog, hogy segíteni szeretnél a kutyuknak. :)
2012. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látom te is fenn vagy facebookon az ózdi és a miskolci gyepi csoportban :)


Akkor tudod, h Reninek is és a miskolci bandának (azaz nekünk) is nagyon nagy segítség, ha hirdeted őket különböző ingyenes hirdetési honlapokon (apród, oxl, stb, rengeteg van), vagy csak te megosztod, esetleg adományt küldesz, stb.


Reniék is épp építik az ideigleines befogadó épületet, oda rengeteg építési anyag (drótháló, stb) kéne, nekünk a tápadomány jönne jól (most szerencsénk volt, az Alvin-Vet akciós áron adott nekünk kölyöktápot), illetve a gyógyszerek (akár lejárt is) mindig jól jönnek (lista: Augmentin, Algopyrin, B6, No-Spa, Cerucal, Betadine, Bolus Adstringens, Béres csepp, C-vitamin, Kamilla, Polybé, Furosemid vagy Furon, Infúzió, Calcimusc injekció), de ha van bolha-kullancs irtód feleslegben annak is nagy hasznát vennénk. Ha semmi sincs, akár pénzadomány is szóba jöhet, hisz rengeteg beteg kutya van, és a gyepi nem köteles őket gyógyítani. Így mi dobjuk össze az ivartalanítások, műtétek, röntgenek árát.

2012. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!