Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan szoktattátok rá a...

Ti hogyan szoktattátok rá a pelenkára a kis kutyátokat?

Figyelt kérdés
Nekünk az a gondunk,hogy gondol egyet és oda pisil és kakil ahova csak akar máskor meg a pelusra pisil.

2012. júl. 4. 06:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Rendszeresen kivittem az udvarra, hogy minél hamarabb szobatiszta legyen.
2012. júl. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kössz,de nem az volt a kérdés,hogy hogyan nem!
2012. júl. 4. 07:19
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
én se szoktattam. levittem. nem voltam lusta:)
2012. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt az emberek zöme normális, kulturált kutyatartó és eszük ágában se volt pelusra szoktatni a kutyát. Így itt erre választ nem fogsz kapni.
2012. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Oké ez az é hibám,mert rosszul fogalmaztam. Csak az válaszoljon aki pelenkára szoktatta a kutyusát. Nem hiszem,hogy egy 2 hónapos kutyát ki kellene szoktatni amikor más állat is van az udvaron és csak egy oltása van. Ezért megkérek mindenkit,hogy ezt az én nem szoktattam rá szöveget mellőzétek,mert nem érdekel és ezen nem kell megsértődni!!!!Azzal nem segítettek,hogy ti így nem ti úgy nem,ha rászoktattad akkor válaszolj,ha nem akkor inkább ne írj semmit így megspórolunk egymásnak egy csomó konfliktust. Sajnálom,de tényleg csak az tudd segíteni aki rá szoktatta!
2012. júl. 4. 07:37
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
kutyára pelus??? milyen időket élünk...
2012. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nézz utána a neten ez nemrá adható pelenka érted?
2012. júl. 4. 07:47
 8/20 anonim ***** válasza:
Más állat is volt az udvaron. Semmi baja sem lett a kiskutyának.
2012. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy a tiédnek semmi baja sem lett viszont az se mindegy,hogy milyen fajta. Alapból a yorkinál úgy kezdi a doki még nincsenek meg a kötelező oltásai nem lehet ki vinni és letenni és nem lehet más állat közelébe se vinni. Én ezzel inkább nem kísérletezek,mert nem szeretném ha baja lenne és nem szeretnék egy csomót fizetni a dokinál sem. Aki 1 oltással kimeri vinni vagy más állat közelébe vinni annak gratulálok nagyon bátor csak aztán nehogy a kutya igya meg később a levét a butaságnak.
2012. júl. 4. 07:59
 10/20 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!