Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hátul lévő kutyus, milyen...

A hátul lévő kutyus, milyen fajtájú?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 4. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ariedale terrier keverék:

[link]

2012. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

airdale terrier

nem biztos hogy keverék,lehet hogy fajtiszta,csak kicsit elvan hanyagolva a bundája

2012. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Ment a zöld mindkettőtöknek! :)
2012. júl. 4. 13:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg ennyi erővel egy fajtiszta welsh terrier is lehet:D a mérete is stimmel meg minden csak hát tényleg el van hanyagolva a szőre.

[link]

2012. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet,de én inkább airdale terriernek nézem

bár lehet most ahogy megnéztem a képet az első kutya mintha angol cocker spániel lenne és hozzá viszonyítva a méret lehet tényleg welsh terrier

kérdező köszönöm

tetszik neked ez a kutya?

mert wels ,airdae terrier is hasonló

csal airdale nagyobb mondjuk marmagasság kb 55-61 cm és 23-28 kg között van valahogy a welsh terrier meg 37-41 cm és 9-10 kg....

2012. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az első kutyus az Angol Cocker Spániel igen! :) Igazából, a mi kutyusunk volt, hegyen kóválygott, csontsoványan, de megtaláltuk, befogadtuk és nagyon megszerettük! Csakhogy kiszökött, és elütötte egy autó, ez pár napja volt. Nagyon hiányzik nekünk, és szeretnénk egy ilyesmi kutyust. A Spánielnél jóval kisebb, és könnyebb volt.
2012. júl. 4. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább Welsh terrier, az Airdale sokkal magasabb.
2012. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor welsh terrier :)

értem ,hát sajnálom hogy így járt a kutyus :(

2012. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a farka miatt gondolom, hogy valamelyik keveréke lehet, mert nem úgy áll a farka, de ha a Tied volt, Te tudod, hogy ahogy a képen tartja a farkát, az egy általános állapot volt-e. Ha a képen megnézed az ariedale és a Welsh faroktartását, ha úgy állt egyébként, akkor lehet fajtatiszta. Sajnálom amúgy, hogy elütötte az autó... az enyémet pont ma délelőtt lökte meg egy, de hála Istennek semmi baja nem lett. De csak mert 30-al ment a kocsi....
2012. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! :) A farkát mindíg csóválta, de felfelé sosem állt, megnéztem a 2 kutyafajtát. Minden oké kinézetre... csak a farok nem!:(
2012. júl. 4. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!