Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó étrend a kutyáimnak?...

Ez jó étrend a kutyáimnak? (Német Dog)

Figyelt kérdés
Reggel 10 órakkor darálthús rizzsel összekeverve (kb fél kiló fejenként). 2-6 óra között fejenként kettő csirkefarhát . Este pedig tápot kapnak(Royal Canin)
2012. júl. 4. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igen jó.Habár nekem utoljára a Nápolyi masztif volt a nagytestű kutyám.

Habár én a tápot mindig összekeverem konzervvel,úgy garantáltan elfogy,a kutyák nem szeretik a szárazat.Ha pedig így teszel kihagyhatod a délutánit is.

2012. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
csak ugye nyáron most nem birom összekeverni ,mert megromlik ! Így legalább tudják enni egész este :)!
2012. júl. 4. 14:02
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Minek kellene kevergetni? Olyan nincs, hogy nem szeretik. Éhes kutya nem válogat.
2012. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Oh dehogyisnem főleg nyáron.Van aki szereti a brassóit,ha igen miért?:)

Nekem ahány kutyám volt egyik sem eszegette simán a s záraz tápot.Lehet önteni hozzá tejet vagy moslékot is.EGy kutyának igen is kell a moslék.

2012. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Fúj moslék a kutyának?! Mi az disznó? Bár azokat sem etetik már moslékkel rendesebb helyen! Én téged etetnélek moslékkel!


Amúgy ez az étrend így jó de mennyi idősek a kutyák, hogy naponta 3x eteted őket?

2012. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Elég primitív reakció,várható volt.

Nyílván városi vagy!?

Talán kutyakiképzőként többet tudok,mint te.A kutya semminél jobban nem szereti a moslékot.

2012. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem nem városi vagyok hanem falun lakom.
2012. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Am lehet, hogy "semminél jobban nem szereti" de alig van benne a kutya számára hasznosítható tápanyag.
2012. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést kérek a gyanúsításért.Habár ez a "veled etetnék moslékot"kijelentés továbbra is méltán tükrözi értelmi szintedet.De azért ostobaságokat ne írj,attól,hogy van valakinek kutyája az nem azt jelenti,hogy ért is mindenhez ami vele kapcsolatos.

Ha valakinek autója van nem lesz tőle autóversenyző avagy mérnök.

2012. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hasznosítható tápanyag>>>ettől lesz erős és energikus és jó csontozatú igaz?:D

Hát valamivel el kell adni a tápot is.Bevallom őszintén egy ideig én is így voltam vele,aztán rájöttem ba*omság az egész(ezt talán 30 év tapasztalatából kijelenthetem.)Kevesen tudják,hogy mennyire nem helytálló,hogy csak tápot semmi mást---sőt.Dehát a Pedigree és egyéb multik reklámjainak köszönhetően nem is csoda.

2012. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!