Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a kérdésem hogy valakinek...

Az a kérdésem hogy valakinek van jó tapasztalata a Royal Canin yorki fajtatáppal kapcsolatban? Megvettem a kutyámnak, mert jókat hallottam róla. Neki nagyon vékonyszálú és száraz korpás a bőre! Remélem beválik!

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
vmi speciális samponnal is kéne fürdetned és akkor a royallal szerintem rendbe jön, esetleg vmi vitamin ami szőrre és bőrre is jó azt is adhatsz neki
2012. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A royal canin egyeltalán nem jó táp persze van aki isteníti, de nem jó vannak ennél 10000000-szer jobb tápok is dogfoodanalisys-en is csak 2 csillagot kapott a 6 ból. Szerintem vegyél neki taste of the wild-ot attól rendbe jön
2012. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kéne a kutyádra gyógynövényes sampon. Mi is ilyet vettük a kutyáinknak és rá van írva, hogy jó száraz bőr esetén.

És hát Royal Canin-tól kereshetnél jobb tápot is. Kb. egy szintem van a pedigree és stb... kutyatápokkal. Vannak tőle sokkal jobb tápok is, de prémiumnak tuti, hogy nem mondanám. Van benne egy csomó olyan anyag amit a kutya nem tud hasznosítani és kis híján a táp 60%-a kukorica ami szintén nem jó a kutyának. És alig van benne hús...

2012. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszer vettem RC yorki fajtatápot...egyáltalán nem tartom jó tápnak.

Vegyél Orijen, Acana, vagy Taste of the wild tápot, és mellette kapjon rendes kaját is. Az enyém kap főtt kölest, hajdinát, főtt, vagy nyers csirke húst, halat, gyümölcsöt, zöldséget.

De ha a szőre vékony szálú, akkor abból soha nem lesz hajasbaba:(

2012. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj az ételihez 1 kávéskanál halolajat reggel és egy kávéskanál szezámmag olajat este.Ha nem valami gomba,fertőzés a korpásodás okozója,ettől rendbe jön a bőre és a szőre.A RC nem rossz,csak az ára,amit érte fizetsz,nem a minőségiért van.Azért annyira nem jó,mint amennyit elkérnek érte...
2012. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Most nagyon elbizonytalanodtam,mert tényleg nagyon drága,én a fél kg-ot 1400ft-ért vettem!Akkor miért kérnek el érte ennyi pénzt????
2012. júl. 4. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezzel etetek Royal Canin Yorkshire terrier juniorral egy kiállítási kutyát mindig is azt mondták h gyönyörű a szőre...
2012. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is Royálal etetem ez enyémet de a diétásat(SATIETY) adom mert ivartalanított.Semmi gond a Royálal DE!!!nagyon figyelni kell az adagolásra NEM SZABAD TÖBBET ADNI AZ ELŐÍRTNÁL!!Mert akkor jönnek a bőr és egyéb problémák!Én Johnsonns könnymentes babasamponnal fürdetem, 5éves szép fényes a szőre!
2012. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!