Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy segíthetnék nekik?

Hogy segíthetnék nekik?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben észrevettem hogy pulik és puli keverékek vannak az Ózdi ill. a Miskolci gyepin.Olyan aranyosak!Nekem is van egy pulim, rajongok a fajtáért.De nem fogadhatjuk be őket, még idéglenese sem,mert nincs rá helyünk és anyagi keretünk, csak esetleg ha a testvérem a tacsijával elköltözik.Az pedig még legalább 3 év.

Én csak most augusztusba leszek 11.


Hogy tudok segíteni nekik?


2012. júl. 4. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kimész hétvégén jó korán (amig nincs 50 fok), picit megsétáltatod öket. Fogsz egy ollót lenyirod a csimbokokat, biztos találsz egy felnöttet aki segít.

Megszeretgeted őket had örüljenek.

Ennél többet nem igazán tudsz.

2012. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de még csak 11 leszek!Vagy ezt így is megengedik?
2012. júl. 4. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a menhelyen 16 éves kor után lehet a kutyákhoz menni segíteni még ilyen téren is. Nem tudom, hogy ez ott, hogy van...


Amúgy nem csoda, hogy annyi fajtatiszta Puli is van a menhelyen mivel nem régen jött a Puli divathulláma. Még a csapból is a Puli folyt. Te volt minden hirdetőoldal velük. Utánna meg mentek a menhelyre mert rájuk úntak. Mivel a Puli rengeteg foglalkozást igényel. Nekem is van egy Pulim én is szeretem a fajtát és szomorú volt ezt látni éslátni még ma is..

2012. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az itteni menhelyen is, 16 éves kortól mehetsz egyedül, de felnőtt kíséretében be mehetsz te is, kérj meg valakit,hogy kísérjen el.
2012. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felnőtt kíséretében foglalkozhatok velük?
2012. júl. 4. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk 14 éves kortól foglalkozhatsz a kutyákkal de csak 16-tól viheted őket sétálni. De ha felnőttel mész ki nincs korhatár. Szerintem bárhol foglalkozhatsz velük ha felnőttel mész :)
2012. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van veled felnőtt akkor szerintem igen :)
2012. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!