Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan dolgozzam fel?

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hónapja halt meg a kutyám, akivel sajnos csak 2 évet tudtam együtt tölteni. Azóta az életem romokban hever. Tönkrement. Nem tudom feldolgozni a hiányát, nekem egyedül Ő volt, senki más. Új kutyám személyes okok miatt most semmiképpen se lehet, de nem is szeretnék. Nélküle most nem érzem azt, hogy tartoznék valahová, és balszerencse balszerencse hátán ér. Nem is látom értelmét a puszta létemnek se...

2012. júl. 4. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez már depresszióba süllyedt gyász. Valakivel nem tudsz beszélgetni? Valamire nem vágysz? Mi a hobbid?
2012. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szomorú dolog ami történt, részvétem. Nekem is meghalt az én egyetlen kutyám, nehéz volt feldolgozni. De mint minden más halálesetnél, most is gondolnod kell arra, hogy az élet megy tovább.. Idővel enyhül majd a hiánya, gondolj a szép emlékekre.
2012. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem minnél hamarabb menjél el pszihiáterhez,mert ez már nem normális dolog!Komolyan mondom!!!
2012. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Részvétem a kutyád miatt!

De ez azért már szerintem is beteges! Menj orvoshoz!

Az é kutyám 5 éve halt meg de azért viszonylag haamr fel tudtam dolgozni a történteket. Ekkor voltam 9 éves.

2012. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!