Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemöldök csipesszel kilehet...

Szemöldök csipesszel kilehet tépni a kutya füléből a szőrt?

Figyelt kérdés

Fáj neki ez a művelet? Mert van aki szerint igen, de van aki azt mondja, hogy nem fáj neki. Csavarni kell, vagy tépni hirtelen? Mind két megoldásról hallottam már.

Köszi a választ előre is.


2012. júl. 4. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
igen ki lehet, de ha befogod a két ujjad közé, ugy is. Én a yorkiknak magam csinálom. nem fájdalmas, de annyira nem szeretik.
2012. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyenge hozzá. Én kohert használok, csak levágtam a a végéről azokat a rögzítő bordás pöcköket, hogy ne korlátozza a nyitást zárást.

Nem csavargatok, csak simán kitépem. Nem vettem észre, hogy fájna neki, de ha fájna se érdekelne, mert egy nagyobb jó érdekében teszem, és ez egy szükséges rossz.

Megéri beszerezni egy ilyen kohert, ha van egészségügyi dolgozó ismid, lehet tud neked hozni. Ügyesen lehet bánni vele, és biztonsággal ki lehet tépkedni a szőröket.

2012. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A ti kutyutok nem ellenkezik ilyenkor? Mert én ma próbáltam az enyémnek, de nem igazán hagyta, ezért elnapoltam.

Nem tudom elképzelni, hogyan hagyta eddig a kozmetikusnak. Köszi a válaszokat.

2012. júl. 4. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kézzel szoktam ritkán csipesszel nem fáj nekik mert nem erős szőr.
2012. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok, az enyémnek nincs ezzel problémája.

És igen, a nagyját kézzel is ki lehet szedni de az enyém extraszőrős puli, és eszközök kellenek hozzá.:)

2012. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van fülször tépő por. Behinted vele és utána könnyen kijön kézzel is.
2012. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért kell kiszedni?Milyen fajta kutyáknak kell kiszedni?

bocsi,hogy kérdést írok,de tényleg érdekel, még nem hallotam ilyet.

2012. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon szőrösöknek ki kell tépkedni néha, mert befelé is nő, és begyullad a füle. Fejrázással kezdődik, azt már nem szabad megvárni, ha rázza, akkor egyértelműen ki kell szedni. (ha azért csinálja)

Nekem pulik vannak, azoknak ki kell szedni, más kutyámnak nem kellet ilyet.

2012. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem yorkim van, neki is jó szőrös a füle.

Mindenkinek köszönöm a tanácsot:)

2012. júl. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!