Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vásároltam egy Közép ázsiai...

Vásároltam egy Közép ázsiai kutyát, séta közben sántít az első lábára és a felállása is nehézkesen történik, ha ül és a hátához megyek és szólok neki nem felállva fordul meg hanem ülve fordul felém! A tenyésztő mondta ne adjak vitaminokat neki?

Figyelt kérdés
persze Royal canin tápot kap és ezért nm kell a vitamin!
2012. júl. 4. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az enyém nem, más bullmasztiff 9 hónaposan 45 kg, az enyém 1 évesen 42 kg. Direkt vékonyan van tartva, most kezdi az izmot építeni.
2012. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na, az teljesen jó méret.
2012. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

:)

Sajnos a másik bullmaci ismerősünk már nem volt ilyen szerencsés. 5 héttel idősebb az enyémnél, nagyon dagi és porcleválással műtötték múlt héten.

2012. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Válts tápot, több kutyámmal végigcsináltam!!!

Ameddig a royalt ette fájtak a lábai , hol az egyik hol a másik. Tápot váltottam kevesebb fehérjével és 2 hét alatt teljesen rendbe jött! A royalnak túl sok a fehérjetartalma ezért túl gyorsan nőnek :(

1 próbát megér :-)))

2012. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A rc-ról egyre többet, hallani olyat tenyésztőktől, hogy lecserélik, mert túl gyorsan nőnek a kutyáik.
2012. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!