Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálja a kutyám a...

Miért utálja a kutyám a szomszédot?

Figyelt kérdés

Nagyon jámbor kutya, ha valakit mi beengedünk az udvarra azzal puszi pajtás viszont akit nem azt ugatja és nem jön be tőle. Nah a szomszédunkkal úgy van elválasztva az udvar hogy szabad átjárás van egy kapun át. Ha a szomszéd (keresztnagymamám) átjön a kutya egyszerűen meg van veszve és támadná. A másik meg látja hogy ugatja akkor ő is rákezd.

Külön udvarba kell őket zárni hogy nehogy átmásszon a kerítésen a kutya és megtámadja keresztnagymamám.

Én szeretném ha itt lehetnének elől velünk de ez addig nem megy még ilyen.

Szerintetek mitől lehet? Hogy tudom lenevelni erről?


2012. júl. 5. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
a keresztanyád nem fél/utálja a kutyákat? mert azt megérzi az állat. nekem is van egy ismerősom aki utálja a kutyákat és ha átjön akkor a kutya megállás nélkül ugatja. ha viszont más jön akkor szinte rögtön csóválja neki a farkát.
2012. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dettó az én kutyám, de ő csak morog, nem támad.

A szomszéd a nyganéném, akinek a kutyáját az enyém nagyon utálja. de akárki jön hozzánk, amint látja, hogy beengedjük, kedves nagyon, megjegyzi és legközelebb már nincs probléma, se az utcában lakókat, se a postást nem ugatja. Az utca végén viszont aki lakik már az első héten beszólt, hogy magasítsuk meg a kerítést, meg "harci kutyát" hozni a környékre, ő fél, mi lesz, ha kiszabadul és rátámad az emberekre stb. Na őt a mai napig ugatja.

2012. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

(Ezt azért elmondom nem a keresztanyám/vele nincs baja/ hanem a keresztnagyanyámmal van probléma.)

Nem teljesen "állatbarát" szereti az állatokat, nem is fél tőlük. De ha félne tőle akkor sem csinálná ezt. Az unoka tesóm is félt tőle, nem is tud báni a kutyákkal de még sem bántja/ugatja akár mikor át mehet az udvaron esetleg csak arra megy oda a kutya hogy simogassa meg.

De nektek jobb a helyzet mert nem közvetlen szomszéd és ez nem korlátozza a mozgásban /udvarban/.

És azt megkérdezhetem milyen fajta az a "harci kutya"? :D

2012. júl. 5. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Amstaff keverék:)De a szomszéd nem tudja, hogy belül igazi kismacska. :)

Ráadásul ez a szomszéd folyton szövegel hozzá, ha elmegy a ház előtt, meg bebámul nagyokat. Rajta és a férjén kívül még senki más nem hozta ki ezt belőle. Pedig másfél éva van nálunk, amikor hozzánk került, még csak fél éves kis csöppség volt.

2012. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De gondoltam hogy Amstaff. Mostanában azokat szokták le "harci kutyázni".:D Ha még így nem volt nagyobb baj nálatok hadd féljen tőle:DD. Még a miénket sem hozta ki senki a sodrából ennyire.
2012. júl. 5. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!