Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a bolhairtó...

Mi a véleményetek a bolhairtó nyakörvről? Egy 4hónapra szóló kullancs és bolhairtó nyakörvről lenne szó egy 410 kg-os kutyára!

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 17:18
 1/7 csibike132 válasza:
hát elmondom neked h nekem két kutyusom van és már mindent kipróbáltam köztük a bolhanyakörvet is,egy forintot nem ér egyik sem.ha azt szeretnéd h ne legyen bolhás a kutyus én a frontline-t ajánlom nekem az az egyetlen ami bevált.kicsit drága de megéri.
2012. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Scalibor nagyon jó, már 2. éve azt használjuk.

Olcsóbb, mintha folyton spot on-t használnál, mert tavasztól őszig kitart.

A 2 év alatt nem volt kullancs, bolha a kutyánkban, a szúnyog sem csípte halálra.


Előtte Frontline combo-t használtunk, nyaranta legalább 5 kullancs volt benne, ráadásul egyik évben úgy összecsípték a szúnyogok, hogy rossz volt ránézni szegényre.

A Frontline-t sokan szidják, állítólag már nagyon elavult, a mai élősködők immunisak rá.

2012. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Maxitabi ***** válasza:
Kedvezőbb árúak, mint a csöppentősök és hosszabb ideig tartanak. Hogy hatékonyabbak-e????? Jó kérdés. Nekünk is a scalibor vált be, de a frontline nem. Ha a kutyádnak ez is jó,akkor használd, majd meglátod.
2012. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
410 kg-s a kutyád?:D Behemót egy jószág lehet..:D
2012. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
TEHE JÓHÓ ÉHÉG!!! És csak az utolsó hozzászólónak tűnt fel, hogy egy ennyire elhízott kutyáról van szó??????????? Nagyon röhögök!!! :D:D:D
2012. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Maxitabi ***** válasza:
A többiek nem olyan gyógyok és egy jó mosolyintás után az elgépelést is észreveszik.. De nem ez a lényeg.
2012. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem, megsértődik és emiatt legyogyizza a másikat! Nyilván rájöttem, hogy elütötted, én nem gondoltam, hogy Te gyógy vagy! De Te tudod!
2012. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!