Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfizethető áron dobarmann...

Megfizethető áron dobarmann kennel?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ezek a kutyák drágábbak mint például az amstaff. De még is nincs olyan kennel, ami tűrhető és mondjuk maximum 80ezer forint egy kiskutya?
2012. júl. 6. 21:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amstaffnál már 50ezer forintért is lehet törzskönyves kutyát kapni. Dobermannál van hasonló?
2012. júl. 6. 21:05
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában "hibás" (félheréjű/ fog/ harapáshibás) kiskutyákat már lehet ennyiért venni, de ezt nem lehet kiszámítani, hogy éppen hol lesz ilyen kölyök. Nézzél ki 1-2tenyésztőt akik szimpatikusak és vedd fel velük a kapcsolatot, mond meg hogy ennyit tudnál rá szánni, hobbi célra lesz...
2012. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most komolyan 80ért még csak szart lehet venni?
2012. júl. 6. 21:22
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Dobermann kényesebb kutyafajta. Hozzáállásod nagyon nem tetszik, egy kutyát "szar"nak nevezel..
2012. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó azért az ember elvárná hogy 80 ezer forintért ne olyat vegyen aminek fél heréje van, fog hibás, színhibás vagy akármi baja van... Másnak egy havi keresete ennyi...
2012. júl. 6. 21:28
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

tessék ezért ennyi: [link]

és azért 80 ezer szinte semmi egy kutyáért ha ennyiért adja már hatalmas ráfizetés ha valaki rendesen csinálja... mondjuk akkor is az ha drágábban adja a kicsiket, a dobi itthon pedig nem is drága fajta az én fajtában egy kiskutya itthon is 1000 eurónál kezdődik

2012. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

Vedd fel a kapcsolatot valami szaporítóval,de olyannal aki a szüleit is megtudja mutatni a kiskutyának.

Nem szégyen szaporítótól venni attól hogy itt fognak most sírni 100-an nekem most nem érdekel.


Ugyanúgy 30-40 ezer forintért adnak szép jó kiskutyákat és nem lesz semmi bajuk ha foglalkozol velük,akárki akármit is mond.


Pl.én személy szerint szaporítótól vettem a Rottim jó kis kutya lett belőle.

2012. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De nem akarok kockáztatni.

Köszi amúgy ismerem az oldalt, de nehogy már 80ezerért ne tudjanak adni egy kutyát.

Amstaffból mért vna 50ér is akár??

2012. júl. 6. 21:53
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem hogy mi hátrányod származna, ha úgyis hobbi célra vennél kutyát (aki sportra, kiállításra keres, az nem sajnálja a pénzt a jó kutyára eleve), ha félheréjű, hisz valószínűleg ivartalanítási szerződéssel ad bárki hobbi célra, ha hiányzik egy foga senki nem látja, ugyanígy neked, mint nem hozzáértőnek az sem fog feltűnni, ha nem tökéletes a harapása.

De ha kb hasonló hozzáállással beszélsz a tenyésztőkkel ne lepődj meg ha elhajtanak.

2012. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi de feltűnne, ha nem lenne jó a harapása a kutyának.

Szóval akkor azt állítjátok, hogy minden kennelnél 80 ezer forint felett van egy kutya? Még akkor is ha nem díjnyertes szülőktől van? Vagy kezdő tenyészet?

2012. júl. 6. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!