Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kutyapanzió?

Jó kutyapanzió?

Figyelt kérdés
Olyan panziót keresek ahol nem ketrecben tartják a kutyákat. Ismer valaki ilyet?
2012. júl. 6. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt nagyon jól bánnak a kutyákkal nincsenek zsufolt kennelekben, az iskolába nagyon sok sulis lány jár, akik foglalkoznak a panziós kutyákkal. nagy terület van sétára, nézd meg, én rendszeresen ajánlom, és nem volt még rá panasz.

2012. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én csak ajánlani tudom ezt a panziót. Felelősségteljesen és jól gondozzák a kutyákat, kellően lemozgatják őket, viszont a nevelést nem veszik át a gazdától, nincs fegyelmezés, büntetés, stb.

2012. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

...hát 1500/ nap amiben a kaja is benne van kicsit nevetséges, itt biztosan nem foglalkoznak a kutyával, legjobb esetben szaladgálhat a kertben pár órát

ha valaki komolyan csinája ezt az pénzt is kér érte 3-4 ezer / nap egy jó panzió. Mindenképpen érdemes előtte megtekinteni, referenciát kérni és beszélgetni a tulajokkal. Akárkire bizos nem bíznám a kutyámat. Érdemes esetleg ismert, vagy jóbarát által ismert kiképzőktől is megkérdezni, szoktatk vállalni panzióztatást, és ők leggyakrabban a saját otthonukban vigyáznak egy-egy kutyára.

Barátok, ismerősök szülők nem jöhetnek szóba?

2012. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Pedig képzeld, egyes emberek nem a haszonra mennek és nem a kutyákból akarnak megélni. Bár lehet, hogy neked ez újdonság számba megy... 1500 forint bármilyen kutya napi ellátását bőven fedezi, hacsak nem aranyat kap enni.

A tanítás persze nincs benne az árban, az nem a panzió vezetőjének a dolga, ahogy a nevelés sem. 3-4 óra séta + játék pedig nehogy már 2-3000 Ft legyen egy napra!


Én biztos oda nem adnám a kutyám egy kiképzőnek. Nehogy már ő nevelje a kutyámat, ő fegyelmezze, büntesse, akármilyen módszerrel! A kiképzők 95%-a hozzá nem értő vagy elavult módszereket használnak. Nekem nem lenne nagy boldogság egy roncs kutyát vissza kapni, mert valami barom szöges nyakörvön rángatta, verte, stb.

2012. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dogmopolite Kft. válasza:
Dogmopolite Kutyapanzió: http//www.dogmopolite.hu
2012. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őrbottyánban a Bottyán Equus Állatotthon, amellett, hogy állatokat (lovakat és kutyákat) mentenek, panzióztatnak is. Náluk csak egyedi esetben raknak kennelbe kutyát (ha a szocializációval gond van), egyébként a hátsó udvarban vannak együtt, minden probléma nélkül :)
2012. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!